Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Ha tudod,hogy olyan hibáid vannak,hogy nem lehet barátnőd ezek miatt.Sőt érzed ha ismerkedsz jobb lenne elhajtani azt a lányt,hogy a későbbiekben ne hagyjon el magától ezek miatt.Egy párat le tudsz győzni,de mindet nem.Fogadjam el a magányt vagy próbálkozzak még? Bele lehet törődni a magányba?

2013. okt. 18. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy annyira biztos benne, hogy nem tolerálná? Mindenkiben van félelem, hogy esetleg nem fogják elfogadni, tök normális érzés, de általában mindenkinek megvan a párja, aki szereti és elfogadja így is.
2013. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ritka egy csodalatos csaj lenne :( En elfogadnék olyan csajt aki a helyemben lenne.De a csajok közt tuti nem találok ilyet.
2013. okt. 18. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Nehogy ezt hidd...Tudom én, hogy élnek a legendák, a csajok mennyire felszínesek és szemetek, de rengeteg olyan van, aki nem ilyen, és hozzád hasonlóan aggódva ismerkedik, mert neki is vannak hibáik. Annyira nem származunk ám különböző bolygóról ;)
2013. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:S Legyen igazad.
2013. okt. 18. 20:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Beletörődni semmiképp nem éri meg, hisz semmit nem nyersz vele a magányon kívül. Próbáld a problémáid jelentős részét legyőzni, legalább annyira, hogy te el tudd magad fogadni
2013. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hármas de kibaxot sok van :(...Es az idő ketyeg.
2013. okt. 18. 20:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne vesztegesd... Sok más embernek is vannak problémái, de ha meg se próbálsz tenni ellenük, akkor mégis mit vársz?
2013. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Te nem tudod mik ezek...Nincs ember feletti erőm.
2013. okt. 18. 20:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom, mivel nem is írtad. Egy kérdést tettél fel, amire én válaszoltam, de a többiben így nem tudok segíteni. Mindenesetre annyit azért elmondanék, hogy az önsajnáltatás még semmit nem oldott meg, a tettek viszont már annál inkább.
2013. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben...De azt mondjatok meg,hogy meg lehet-e bekelni avval,hogy nem lesz senkim?Valaki elfogadta mar ezt közületek?
2013. okt. 18. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!