Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tunék szerezni fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tunék szerezni fiú haverokat? Akik ha unatkoznak áthívnak magukhoz, elég 1 is, nincs fiú barátom, de szeretnék, nem kapcsolatot csak haverkodni.

Figyelt kérdés

Annira irigylem az olyan lányokat akik bevállalósak és merészek,persze csak bizonyos határokon belül.

egy kicsit zárkózottabb vagyok az elején és egy fiú se hajlandó rám várni vagyis még nem találkoztam olyannal.

szerintetek hova járjak vagy hol találhatnék ilyen srácot?

Holnap megyek koktélozni az egyik bnőmmel. De engem ált.észre se vesznek szóval vmi hobbiféle kellene. Szerintetek?

18 vagyok lány, sportosabb, 173cm,szőke vállig érő hajú, szempillaspirált és korrektort használok, normális testalkatù, ha kinyílok akkor vicces és benne vagyok az őrültségekben.


2013. okt. 18. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
velem :D
2013. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha Mori2-be mentek koktélozni majd megkereslek :D
2013. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy mi lesz/lehet a haverkodásból?
2013. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Nekem sincsenek sajnos fiú barátaim:/

19/L

2013. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én benne vagyok de kicsi az esélye hogy a közelben laksz.
2013. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, sajnos nem mori2be megyek gobdolom pesten van n meg nem.:D

#3 tudom mi lehet, nem mind1ikől lesz.

2013. okt. 18. 21:17
 7/14 A kérdező kommentje:
általába hol alakulnak ki az ilyen barátságok?
2013. okt. 18. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegyikből, de azért a legtöbb fiú kapna az ilyen alkalmon, és azt gondolná, hogy "azért" "hívatod meg" magad mondjuk filmezni, és esetleg könnyű prédának hinne.
2013. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát jól írtad. Valami közös hobbi kellene. Az én "haverom"-al is így ismerkedtem meg, és olyanok vagyunk, mint a testvérek. Hülyülünk, civakodunk, segítjük egymást mindenben. :) már 5 éve. Egyik legjobb barátom. És igen is létezik fiú-lány barátság. Csak ritka.
2013. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En jobban kijovok a fiukkal mint a lanyokkal, de nekem ez csak ugy valahogy jon. Ha sokat hulyulsz veluk akkor egy ido utan "megtanulsz giu aggyal gondolkodni". De,most nem a "milyen jo csaj ez... De megb.." -ra gondolok, hanem h pl.:ugyan azokon fogsz nevetni mint a fiuk..stb.
2013. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!