Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem fel a kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem fel a kapcsolatot egy majdnem ismeretlen sráccal?

Figyelt kérdés

Egy fesztiválon láttam meg először. Akkor még nem igazán érdekelt. Kicsit később az egyik ismerősünknél voltunk a szüleimmel és egy másik családdal. Kiderült, hogy az a család a srác családja, csak ő pont nem volt ott. Ez a közös ismerősünk azt mondta nekem, hogyna srác pont hozzám való lenne... Na ekkor bántam meg nem közeledtem hozza akkor amikor ott volt a lehetőség. Az a baj, hogy elég messze lakunk egymástól úgyhogy nem túl nagy az esélye, hogy újra összefutnánk így véletlenül.

Szóval az a kérdés, hogy vegyem-e fel vele kapcsolatot, mondjuk facebookon?


2013. okt. 14. 19:12
 1/7 anonim válasza:
IGEN!
2013. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neeeeeee....!
2013. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2013. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne mi döntsük már el..
2013. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

igen,,, jaa nem mégs..ja de IGEN,, vagy ááh nee..m is tudom,, IG.neem,,


igen leginkább döntsd el te, te tudod,

2013. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább vedd fel velem a kapcsolatot ;-)
2013. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!