Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következménye lehet annak ha nem a megfelelő személlyel/korán (de 15 fölött) vesztem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Anyádéknak egy unoka.
2009. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

....

normális válaszokat. a védekezés az pedig nem attól fögg hogy kivel mikor hogyan vesztem el. lelki következményekre gondoltam.

2009. nov. 11. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Prostituált leszel
2009. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi
2009. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

semmi.

én sem úgy vesztettem el, ahogy gondoltam, és nem is azzal, akivel szerettem volna...

mégis, egészséges lelkületű "fél-felnőtt" lettem:)

(mostani párommal 14 hónapja vagyunk együtt)


20/L

2009. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rossz élményeket szerezhetsz. Egy rossz szexuális élmény az egész életed befolyásolja ezen a téren.

A későbbiekben befolyásolhatja, hogy mennyire leszel gátlásos szex közben, mennyire tartod élvezhetőnek. Egy olyan pasi, aki nem figyel Rád és durva nagyon elveheti a kedved évekre az egésztől. Utána meg dolgozhat azon a majdani szerelmes, hogy valahogy élvezd, meg valahogy orgazmusod legyen.

2009. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és hogyha a pasi odafigyel, és tapasztalt?

csak nem vagyok bene biztos hogy jó döntés lenne e lefeküdni vele

2009. nov. 11. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan dugjatok egy jot semmi baj nem lesz
2009. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos innentől szerintem a Te döntésed, mennyire fontos Neked, hogy a megfelelő személlyel történjen? Mennyi ideje vagytok együtt? Megviselne -e, ha esetleg elhagyna a szeretkezés után?

Valamint azt is végig kell gondolnod szerintem, hogy ha valami baj van (pl. kiszakad a gumi)tudod -e felnőtt módjára kezelni a dolgot. Tudod -e mit kell tenned? Vagy van -e olyan akiben megbízhatsz és tud Neked tanácsot adni?


Ezeket a kérdéseket Neked kell megválaszolnod és Neked kell tudnod, hogy érett vagy -e rá. Csak azért, hogy lefeküdj valakivel ne tedd meg, mert a legtöbb esetben azért ezt megszokták bánni a lányok. Később majd, ha tényleg szerelmes leszel, akkor esetleg bánni fogod, hogy miért nem vele vesztetted el.

Persze ez attól is függ, hogy milyen a felfogásod a témában.


A húgom ennyi idősen vesztette el. Én még nagyon korainak találtam és találom most is. Rá azonban nem volt rossz hatással. Nagyon szerelmesek is voltak. 2 és fél évig voltak együtt.


Viszont van olyan ismerősöm is, aki 14 évesen vesztette el és az egész szexuális életét tönkre tette vele, mert nem volt felkészülve rá. Szóval ez egyén függő is.


Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!