Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen 5 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen 5 éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Egy férfi ismerősömmel beszéltem a minap, és mondta, hogy szakítottak a barátnőjével, aki az ismerősöm. Meglepődtem, mert semmi jele nem volt. 5 évig voltak együtt, a lány tervezgetett stb... A srác mondta, hogy ő pár óra alatt le is zárta azt az 5 évet, nem gondol a lányra, sem a volt kapcsolatukra. Úgy csinál, mintha semmi sem történt volna köztük, és a csaj vadidegen lenne számára.
2013. okt. 18. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezk, ha vmi olyasmi derült ki...
2013. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem,csak rajta gondolkozik hidd el,de ilyenkor neked mint egy havernak vagy barátnőnek nem tudom milyen nemű vagy:D az a dolga hogy ne erre gondoljon ;)
2013. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért 5 év mégis csak 5 év, már bocsi.
2013. okt. 18. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy elfelejtette még szép hogy hiányzik neki . csak nem akarja magát sajnáltatni ezért nem beszél róla, úgy gondolja hogy ez az ő dolga :) amúgy néha tényleg vannak esetek amikor egyszerűen tényleg nem hiányzik és semmi hiányérzete nem érzel például volt egy legjobb barátnőm 2 évig majd megszakítottam vele a kapcsolatot és egyáltalán nem hiányzik/hiányzott
2013. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha szétmennek az az 5 év tényleg 5 év megszabadulás. Mit csináljon? Térdeljen le a csaj előtt és sírjon? Boldog, ha nem látja.
2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azzal foglalkozok amivel én akarok, ne szólj bele légyszíves! de itt több érzelemről van szó, és több emlékről. pl. közös családi, baráti események, stb... ezeket kitörölni pár óra alatt hogy lehet? de azért tud mindent az előző exeiről, még a 10 évvel ezelőttiről is beszámolt, ami engem pl. nem érintett, és nem érdekelt.
2013. okt. 18. 21:57
 7/10 A kérdező kommentje:
miért szidjátok a szakításos témában a női feleket? honnan tudjátok, hogy mi történt valójában?
2013. okt. 18. 21:58
 8/10 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.5 év az 5év.Sok minden át megy ennyi idő alatt egy pár.Én 7 évig voltam együtt az exemmel.Már 3 és fél éve,hogy nem vagyunk együtt.Azóta férjhez mentem.Szültem egy gyönyörű kislányt,de ezek ellenére sokszor spontán is eszembe jut.Ha találkozok vele,elő tőrnek a 7év emlékei.Bármi is történik.Akármilyen kemény is a szakításuk,soha nem foglya elfelejteni. Max,ha egy életre szóló amnéziája lenne.
2013. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
válaszolók,ti nagyon érzéketlenül és kegyetlenül írkáltok itt,ez elég szomorú :/
2013. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4/3-as hozzászólóra gondoltam.Egyet értek vele.
2013. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!