Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok, akik úgy gondolják hogy soha de soha nem lesz barátnőjük?

Figyelt kérdés
szerelem

2013. okt. 12. 21:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Igen
2013. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem is hisztek a szerelemben?
2013. okt. 12. 21:51
 4/34 anonim ***** válasza:
mit értessz azon hogy hiszunk a szerelemben? én is ilyen vagyok egyébként!
2013. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szerelemben hisznek, csak önmagukban nem az ilyenek.
2013. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Hiszek benne, csak nem talált rám. 22F
2013. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Emberek ***** válasza:
volt egy olyan időszak, mikor ezt gondoltam, de azóta változott :D most van egy 8 hónapos kapcsolatom
2013. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
grat!
2013. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 ameoland ***** válasza:
hát..az az igazság,hogy biztos lehetne némi szerencsével, biztos velem van a baj,hogy a kis szerencséhez is küzdeni kell,de valahogy nincs erőm még több hisztit elviselni,amit egy kapcsolat megkövetel. és azén korosztályomban(20 körüliek) pedig életük egyik része ez. később meg még inkább. most még csak nem is fizetnek se számlát, nem dolgoznak,nincs gyerek de már a világot cipelik a hátukon és ez a másik félnek iszonyúan megterhelő.
2013. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak itt vannak olyanok.Én is úgy gondolom,hogy soha nem lesz és nem a külsőm miatt,mert azzal semmi gond nincs,de amikor úgy éreztem,hogy találtam valakit és feltétel nélkül megbíztam benne,akkor sajnos az a valaki volt aki hátat fordított nekem.Másoknál viszont nem éreztem azt,amit annál az egy lánynál,pedig próbálkoztam.Eddig elég peches voltam ilyen téren és szerintem ez később sem fog változni,mert az elvárásaimból nem adok lejjebb,azoknak viszont nagyon kevés lány felel meg és aki meg is felelne az,vagy nem kíváncsi rám,vagy már foglalt.

Nem tudom,hogy a miért is része volt-e a kérdésednek,de én válaszoltam rá.

2013. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!