Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a helyesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameoland kérdése:

Hogy lehet, hogy a helyesebb fiúkat és a csinosabb lányokat kerülik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és egy lány barátom is akik, normálisak, okosak,élsportolók, érdekesek személyiségileg, minden társaságban feltalálják magukat, de semmi komoly nem alakul ki, párkapcsolat terén meg teljesen halott minden. Kérdeztem őket, de nem nagyon mondtak semmit és végül elterelték a témát. Szerintem ők maguk se értik.

Ellenben ismerősök/osztálytársak körében sok-sok esetet látok,mikor a csúnyábbak vagy iq terroristák netán a simán csak nagyhangú emberek könnyedén találnak párra.


2013. okt. 18. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ők az alkalmikat hajtják mint a többi sportoló


nem reklámozzák

2013. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted a "hiperszuper tökéeltesek" érdemelnek csak kapcsolatot, de ezzel szemben a "bána, nyomorékok" tlaálják meg, amit akarnak. És fel vagy háborodva, hogy miért is vna ez így...

Hmmm, ehhez nem is lehet mit hozzáfűzni.

2013. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1:A sráccal nagyon jóba vagyok, de tudtommal elég régóta semmiféle kapcsolata sem volt. A lány már érthető módon ebbe a témába nem annyira beszédes.


#2:Drága kettes.tudod,akinek nem inge ne vegye magára, de akinek igen az most már öltözködjön végre..

A lényeg az,ami felett annyira könnyedén elsiklottál,hogy sok mindennek meg kell felelni-szerintem- hogy bármiféle kapcsolata legyen 2 embernek. Ez a fiú meg a lány a közösségi átlag elvárásokat teljesítik, mégis magányosnak látom őket, ami ja.. zavar. Nekem ez tök furcsa és érthetetlen. Ellenben az iszom, drogozom és zsírkirály vagyok emberek nagyobb figyelmet, gyakran rajongást kapnak.

Szóval?

2013. okt. 18. 23:51
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Hmm... azt tudnám elképzelni, hogy a legtöbben túl tökéletesnek látják őket. Ez jelentheti azt, hogy elérhetetlenek, vagy hogy egy kapcsolatban kevésnek látnák magukat egy ilyen ember mellett. Tehát összejönnek, de az adott srác/lány annyira fantasztikus ember, te meg nem vagy az, és ez akármit is csinálj, zavar. Ezért inkább összejössz egy olyannal, aki ugyanolyan tökéletlen, mint te.


Nem biztos, hogy igaz, ez csak egy személyes gondolat.

2013. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
edzőtábor. nem mesélik.
2013. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Drága" kérdező! A nagyobb figyelmet kapnak és a kapcsolat nem ugyan az. Még ha te úgy is tettél a válaszban, mintha tartalmazott volna a kérdésed egy oylan pontot, amikről írtál.


Ellenben az nagyon jól látszik, hogy a barátaid felé húz a kezed, míg az "ismerősök, osztálytársak" elintézhetőek egy "iw terrorista", vagy "csúnyábbak" jelzővel.

Ezek után azt várod, hogy a barátaidat sajnáló, piedesztálra emelő kommentet fogsz kapni? Hát nem. Nyilván ott az ok, amiért ez így van.

Az viszont biztos, hogy a kérdésed és válaszod alapján - még ha újfent le is szavazol -, értelmetlen veled ilyenről beszélni, mert marha jól általánosítasz és szelektálsz. Drága.

2013. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!