Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Szóval..van egy bátyám..25 éves és már évek óta van barátnője ( több lány egymás után ) tehát kb egy napot volt szingli egyből váltott is másikra..gondolom ez kapcsolatfüggőség..de elég nagy nőcsábász és a barátnői mellett is csajozik rendesen, de egyszerűen képtelen szerelmes lenni..soha nem is volt még az pedig elég sok lány megfordult már az életében..nem tudom lesz-e olyan neki valaha akit annyira szeretni fog, hogy képtelen lesz megcsalni és átverni..létezik, olyan hogy képtelen szerelembe esni, vagy még nem teljesen reménytelen a dolog?! néha olyan mintha érzéketlen lenne..nem érdekli, hogy a másiknak fáj..ott b***sza át őket ahol tudja...vajon megváltozik, vagy örökre ilyen marad? már kezdek aggódni..volt valakinek ilyen ismerőse (vagy esetleg ő maga) aki a végén megváltozott?!

2013. okt. 19. 03:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bátyád.
2013. okt. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amilyen jól is ered az érzéseit szerintem téged szeret.

Örökre biztos nem meredhat ilyen, mert egyre nehezebb lesz csajozni a kor előre haladtával egy bizonyos ponton túl.

2013. okt. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szerelem nem rendelésre jön. Sohasem késő.Elképzelhető, hogy valaki soha nem találkozik vele. Rossz lehet neki.
2013. okt. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En a masik veglet vagyok/voltam. Mindig szerelmes, de sohasem dugtam. Valszeg a batyad csinalja jol. Ne aggodj erte!
2013. okt. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet volt már szerelmes, csak átverték párszor és most így adja vissza a többi csajnak.:D
2013. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem reménytelen, csak még nem találta meg az igazit. Amúgy nem tudom, nézed-e az Így jártam anyátokkal című sorozatot, de az egyik főszereplője, Barney Stinson, ugyanilyen volt. Aztán rátalált Robinra.:) Na mindegy, amúgy nekem a nagybátyám volt ilyen. Végig d*gta az egész sulit, azán rátalált a mostani feleségére. :) ( és onnantól fogva nem volt mással :D)
2013. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az ilyen szerintem csak egyvalakinek fogad érzelmi hűséget az összes többi csaj meg alá van rendelve annak hogy meglépje az ő szintjét.. ami necces ha a srác esélyt sem ad.. meg elég balfsz döntés a srác részéről (tapasztalat)
2013. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A baratom is ilyen volt. Tobb csaja is volt de kb mindeniket megcsalta. Aztan talalkozott velem. Az elejen velem is ezt csinalta. Ketszer megprobaltuk de o vagy megcsalt vagy azt mondta hogy megcsalt. Raadasul masodszor azert kezdtuk ujbol, mert allitolag erzett valamit irantam. Harmadszor az utolso szakitas utan 3 honappal kezdtuk ujbol. Ez 2 es fel eve volt. Azota is egyutt vagyunk boldogan. Azota ra se nez mas lanyra :) es a kozos jovot tervezzuk :)
2013. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen láttam az Így jártam anyátokkal minden részét és imádom :) Hát lehet igazatok van. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 20. 18:16
 10/12 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok... elég sok férfi akar velem találkozni, megismerni..néhányuknak esélyt is adtam.."mert miért ne"? és akivel most vagyok...annyira kedves, jóképű..minden meg van benn ami csak kell..tudom hogy nem verne át.. de még is. képtelen vagyok bármit és érezni iránta..nem tudok érezni. egyszerűen..én sem voltam még sosem szerelmes.. Képtelen vagyok rá.. pedig szeretnék! tényleg. de nem megy. Valószínűleg összeillenénk a bátyáddal!:DDD
2013. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!