Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? (többi lent, , , kicsit, , hosszú lett :DD)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már 3 éve tetszik nekem, osztálytársak vagyunk. Ha jól tudom 1 éve tudja már h szerelmes vagyok belé. Múlt tanévben küldött az egyik osz. társamnak egy levelet, amiben az volt h 4 éve szerelemes belé. Neki más fiú tetszik (ha jól tudom járnak is). Sokszor megmondta neki, h nem szereti, semmi esélye nála... (stb). Volt egy dolog ami miatt nagyon megutáltam a fiút. Közben küldözgetett nekem szerelmes leveleket valami gyerek. Amikor ezt megtudta ( köcsög fiúk kikapták a kezemből a levelet, és hangosan felolvasták) eléggé bepipult, valamiért meg is haragudott rám (??), utána 1 hétig került.. (ebben a tanévben) a tanároknak nem tetszett az ülésrendünk, és elültettek minket minden órán (pont olyan helyre sikerült MINDEN ÓRÁN ültetniük, ahol pontosan engem lát, nekem persze fordulgatnom kell h lássam..) Kb. ötödik rajz órán a lányok voltak olyan kedvesek és felírták a táblára h Zs.+Á. (teljes névvel ám és jó nagy betűkkel :DD) a fiúk meg elkezdtek tapsolni és azt kiabálták h mikor lesz az esküvő..(stb) én már tiszta vörös voltam. (ahogy láttam ő is az volt :D) Ha más fiúval vagyok, beszélek, egyfolytában a fiút nézi ,,gyilkos,, szemekkel. Minden órán (még tesin is) engem bámul, már zavaró h le se veszi rólam a szemét.. Nem tudom h mi van, szerelmes-e belém.. mondjuk még mindig ott van bennem h még mindig a lányt szereti... Húú kész regény lett :DDD (bocs ha kicsit értelmetlen)

2013. okt. 18. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Tudod hogy hogyan derítheted ezt ki? :D

Ha megkérdezed te idióta...

2013. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj de gyerekes...
2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wiwastarr_ ***** válasza:

hát nem tudom...ha ismerném a srácot akk lehet meg tudnám mondani de igy... :/

..am de örülnék ha én lennék ilyen helyzetben*-* :///

2013. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem merem meg kérdezni :DD hülyének nézne
2013. okt. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!