Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha valakit meújjaznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha valakit meújjaznak 12 évesen? Többi lent.!

Figyelt kérdés
Tehát nem kérek olyanokat,h fake.!barátnőmnek volt egy 17éves barátja..(barátnőm 12).A bartája már szexelni is akart de a barátnőm nem tehát ezt nem tették.Ezért maradt az újjazás a fiú megújazzta 12 évesen.o.o barátnőm meg megfogdosta a fütyijét...nem néztem le a barátnőmet hiszen a legjobb barátnőm de akkor is..:|

2013. okt. 19. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem gáz. Az ember kíváncsi.
2013. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fütyi...:D

Amúgy igen, nagyon gáz.

2013. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az :O De ilyet... Na jó én se vagyok aza szent, én is csináltam ilyeneket de nem ujjaztak meg.
2013. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Hogy gáz-e? Hát meglehetősen! Ennyi idősen még az iskolapadban a helyet, meg a délutáni szakkörön, nem pedig egy 17 éves srác gatyájában. Én szólnék a szüleinek. Lehet, hogy nem szép dolog, legalább is úgy tűnik, de többet segítenél vele neki, mint gondolod!
2013. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Innen indul a baj, mert aztán megint meg akarja fogni és akkor egyre többször és más más emberét... és már 14 évesen 20 f a sz lesz benne.. szóval figyelj rá
2013. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Istenem de szánalmasak a lányok!

De a fiúk is 17 évesen egy 12 évest így kihasználni?!?!?! Kötél kéne a nyaka köré!

16/F

2013. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Földet rá..!
2013. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az... Amikor én voltam 12-13, akkor jártam az osztálytársammal, de már az nagy dolog volt, h smároltunk. Egyszer meg mikor nála voltunk, megmutatta - a te szavaiddal élve - fütyijét. De több nem volt, nem ennyi idő gyereknek való ez. Az más kérdés, h egy 17 éves gyerek is mennyire gáz, amit csinál
2013. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17 évest ezért börtönbe lehet csukni, nem ?
2013. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..arról nemis beszélve, már nem vannak együtt és,h a gyerek ki akart velemis kezdeni..
2013. okt. 19. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!