Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének ha 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ha 19 évesen teherbe esnétek?

Figyelt kérdés

Megtartanátok ha a gyerek apja semmiben nem tamogatna és egyedül kéne felnevelned?

Mielőtt azt hinné valaki én nem vagyok terhes csak pár napja azon gondolkozom mi lenne ha megtörténne.


2013. okt. 13. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról az a gyerek nem tehet, hogy megfogant!!!
2013. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
csak nem vagyok hermafrodita..
2013. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
tuti megállna bennem az ütő ha terhes lennékXD...18/F
2013. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mivel képtelen vagyok férfiként teherbe esni.

De ha nő lennék, akkor valószínűleg nem, ha csak nincs valami állásom, bár 19 évesen igen kevés embernek lehet normális állása. Túl fiatal még az anyaságra...szerintem elvetetném, akármennyire fájna...

2013. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kész csoda lenne mert férfi vagyok.
2013. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Természetesen lányoknak szól a kérdés
2013. okt. 13. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szüleim idejében ez normális volt. :D Van pár volt osztálytársam/évfolyamtársam általános iskolából akiknek sikerült 15 évesen családot alapítani. A lány elkezdett dolgozni egy idő után, a apukát meg nem tudom, de ő is hasonló korú.
2013. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

körülmény függő. Meg nemcsak a felnevelés és abortusz között választhatok. Örökbe is adhatom.


Bár én nagyon félek az anyaságtól. Nem lennék jó anya, túl önző vagyok hozzá.

2013. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Én is lehidalnék :D


Amúgy én nem tartanám meg.

Gyereket csak akkor,ha 100%-ig jó élete lenne.

Így,ilyen fiatalon ez önzőség.

2013. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehetőség:

- megtartani: felnevelni szülők segítenek, de sok mindenről le kell mondani, és a gyerek egy csoda sok anyának.

- örökbe adni: valakiket ezzel boldoggá tehetnél, nehéz a kötődést szülés után megszüntetni.

- elvetetni: Tovább tudod fejleszteni a karriered, de nem könnyű feldolgozni az eseményt és mint minden műtétnek, ennek is vannak hátulütői.

2013. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!