Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? 15/L 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? 15/L 20/F

Figyelt kérdés

Szoval...az a helyzet hogy.

15/L vagyok es van egy 20/F

Regota ismerjuk egymast,es nagyon hasonlit a gondolkodasunk,es erettebbnek tart a tobbi lanytol ( ezeket o mondta ). Egy honapig jartuntk is. De! O szakitot velem,vagyis ezt o ugy mondta hogy:nem akar engem kihasznalni,HANEM varni fog ram,amig eleg erett nem leszek.

Azota is baratok vagyunk,es neha megolel. En is szeretem ot. O mondta,hogy minden szempontbol erett vagyok csak "testi" szerelmi szempontbol meg nem. Szeret,de var ram.

Ti mit gondoltok errol?



2013. okt. 19. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagy romantikus várakozás addig fog tartani amíg nem fut össze egy dögös 18 évessel aki szexelni akar vele.
2013. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jaj mi mást mondana :P :DD (Mint hogy érettebbnek tart...)

Azért szakított veled, hogy közben tudjon mással dugni. Ha szeretne és meg akarna várni, attól még járhatnátok! Nem értem miért kell akkor szakítani...

Azért ott marad melletted, őrzi a szüzességed, nehogy még más legyen az első... ha már ő ilyen "kitartó"...

De sok sikert... azért csak akkor add oda magad, ha biztos vagy benne!

2013. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne legyen már 20 évesen olyan szánalmas hogy összejön egy 15 évessel
2013. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hatalmas kamu a fiú..

A szüzességedre hajt csak nem szeret.

2013. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 +1
2013. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
...hozzateszem. azert jobban ismerem mint ti.es rajtam kivul,senki sem jarna vele,mert nem a legszebb....;) szoval nem fog senkivel sem osszejonni....es ezt o is mondta....
2013. okt. 19. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jobban ismered mint mi akkor minek kérdezed?

A külső pedig közel nem minden.Ronda ismerősöm is megfektetett vagy 5 csajt.


Te csak egy naiv gyerek vagy még.

Ennyi idős normális férfi nem kezd ilyen fiatallal.

Azon nem gondolkoztál hogyha szeret és megvár akkor miért szakított veled?

2013. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
qrvára érett lehetsz, ha így gondolkozol :)
2013. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ismered, nem kell minket kérdezni....


Akkor mondd már meg, miért kellett neki szakítania? Attól még lehetnétek együtt, hogy nem használ ki ÚGY... De valamiért mégsem akar veled lenni.


Szerintem azért te se tartsd csukva a szemed. Hátha találsz hozzád illó fiúkát. Elvégre ti nem jártok... Nincs kötelezettséged.

2013. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...:)
2013. okt. 19. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!