Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú, akit még régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, akit még régebben megismertem, de messze lakik, találkozni akar velem. Szerintetek csak azt akarja?

Figyelt kérdés
Pesten lakik, 250 kmre tőlem, azt mondta, hogy majd ha arra járok, mindenképpen szóljak és csináljunk valamit. De gondolom, h csak azt akarja, ilyen távolsággal nem lehetne semmi komoly, ugye?
2013. okt. 19. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hétvégente tudtok találkozni, akkor akármi is lehet belőle.
2013. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, lehet nem csak azt akarná veled, de mivel ekkora a távolság, többnek nem sok értelme van.... Szerintem a kapcsolat gondolatáról mondj le. Gondolhatod, a srác nem csak havonta akarna szexelni (ha netán annyi időnként taliznátok)
2013. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerkedem még itt, ezen az oldalon is messzebb élő lányokkal, de első alkalommal kizárt, hogy dugni akarnék. Inkább csak ismerkedni, kajálni egyet, ilyesmi...


Persze, ahány ház, annyi szokás.

2013. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a gondolatmenet.

Pasi találkozni akar veled?Igen csak dugni akar -.-

2013. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmi komoly? Barátnőmmel ennek a duplája van köztünk, és nem, nem csak egy jó hancúrért szoktam elutazni hozzá.
2013. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!