Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak is görcsösen meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is görcsösen meg akarnak felelni a társadalom (média) szépségideáljának?

Figyelt kérdés
Ugye a férfiakkal szembeni elvárások amit a média sugall: izmos test,szép szemek,pattanásmentes arcbőr,min 180 magasság,szimetrikus arcberendezés. Én úgy vettem észre hogy a férfiak nem törekednek annyira ezeknek az elérésére mint a nők a női idál esetében,értem én hogy a férfiakkal szemben a mai társadalomban főleg a gazdagság az elvárás,de a nők a külsőre mennek/fontos nekik a külső is akkor vajon miért nem látunk olyanokat hogy tömeges férfi arcplasztika,kígyózó sorok a konditermeknél stb. ha a férfiak elvárják hogy egy nő legyen formás mellű,formás fenekű,csinos,szép stb stb ennek fordítva is működnie kellene (és akkor mindenki élhetne az álökéletes világában ahol a külsőn és az anyagi helyzeten kívül semmiféle fontosabb emberi értékek nem érvényesülnének)

2013. okt. 19. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én másképp mondanám.

Szerintem inkább ez így hangozna jól,hogy egy férfi ha jó csajt,akar aki tényleg nőies,formás,tiptop edz akkor bizony neki is hasonlóan kell,mert ,,bevonzza" a jó csajokat mivel ezt csinálja hasonló a hasonlót vonzza elv.

Tehát igen érdemes a férfinak is nagyon adni magára ha megfelelő kalibrált nőt akar.


Itt erről van szó.

2013. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó!A mondatod úgy hangzik eredetileg hogy: ,,az a férfi,aki kur.vát akar magának..."
2013. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!