Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérnék azzal valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérnék azzal valamit, ha öngyilkos lennék?

Figyelt kérdés
Nem leszek öngyilkos csak az érdekelne, hogy mit gondolna az ofőm! Leszbi vagyok és szerelmes vagyok belé! Mindent megtennék érte...konkrétan ő az életem! És ez már annyira elviselhetetlen, hogy minden eszembe jutott már, hogy hogy bizonyítsak neki! Ti mit gondoltok erről az egészről?
2013. okt. 19. 19:54
1 2
 11/16 Radirr válasza:
Én soha nem értettem aki öngyilkos akar lenni, annyi jó dologtól eldobná magát. Emlékszem mikor szakítottak velem 7 éve, imádtam a lányt, olyan voltam mint akin átment az úthenger. De akkor tudtam hogy mennyi jó fog történni velem és kivártam. Azóta házas ember vagyok :)
2013. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Troll szagot érzek.
2013. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
semmit nem érnél el vele.
2013. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,de mégha igen,akkor is az már csak a sz..rnak lenne egy pofon.
2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Annyira jó hogy már legalább 20. ilyen tanár diák leszbi szerelmet olvasom, csak nem tudom, most valaki ezzel szórakozik hogy folyamatosan ezeket írogatja ki és úgy gondolja jó buli, holott ha még 50-szer kiír ilyen ökör kérdéseket se fog rá normális válaszokat kapni. A folyamatos nyávogással hogy hogy adhatná a tudtára a tanárának megin nem ér el semmit mert sehogy se. Most meg má öngyilkosság, komolyan mondom titeket 10-en éves lányokat tényleg nem lehet megérteni. Más is szerelmes, más is leszbikus, és más is szenved a szerelemtől meg hogy nem mondhatja meg a kiszemeltnek hogy mit érez mégis együtt él vele. Te is inkább élj együtt ezzel az érzéssel mert muszáj elnyomnod magadba, ne itt rinyálj.
2013. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha szereted, nem csak magadra gondolsz.
2013. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!