Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a rocker, vagány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a rocker, vagány srácok?

Figyelt kérdés

komolyan mondom, mást sem látok az utcán, csak a különböző színes gatyás, divatmajmoló srácokat, akik azt gondolják, hogy ezzel menők...

persze, tudom, ízlések és pofonok, és minden ember más, úgyhogy nem kell a pokolra küldeni ezért


2013. okt. 20. 02:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vagyok személyesen! ki nem állhatom ezeket a swag meg yolo fiúkat meg akik a sapkát 80 méterrel a fejük felett hordják meg féloldalt...undorító és az ilyenek meg már volt csaja...én 2 éve gitározom és úgy látszik hogy ez nem előny már a mai legtöbb lánynak mert mindegyik ezekre a lányokra bukik mert semmi férfiasság nincs bennük. 16/F
2013. okt. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Levágattam a (hosszú, göndör) hajamat amikor kiléptem a munkaerőpiacra. Azóta meg is borotválkozom minden nap, egészen emberi formám lett. Acélbetétes bakancsomat elhasználtam és azóta nem vettem újat, a bőrkabát még bírja, de már csak átmeneti (tavaszi-őszi) időszakokban van rajtam...


De belsőleg nagyjából ugyanaz vagyok, mint 10-12 éve. :D


27F

2013. okt. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam Road koncerten, ott volt egy pár...
2013. okt. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
=> darkstep, military boomstep
2013. okt. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
épp sminkelik magukat. Várj.
2013. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 - sminkelik? Lemaradtam valamiről?
2013. okt. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én semmi pénzért nem hallgatnék b*zipopot, maradok a jó öreg metálbácsinál :D
2013. okt. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom en sem, hogy hova lettek..

Legjobb baratommal mindig nevetunk az ilyen szines, neha noi ruhas fiukon. Meg akik meg szerintem a vicc kategoriaba tartoznak azok a divat rockerek, divat hungaristak,...divatstb.

2013. okt. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokat ismerek (egyikük a párom), de magyarok közül tényleg csak 1-2t.

Pár éve még nem így volt. Próbálkozz koncerteken.


[link] :)

2013. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Épp most növesztem a hajam :D Pont ezért. Mert szeretem a rock-metált és a rövid haj már unalmas nekem. Na meg, hogy még ezzel is elhatárolódjak ezektől a b uziktól.


20f

2013. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!