Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül volt már így más is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül volt már így más is?

Figyelt kérdés
Egy hosszú kapcsolat után,fél év múlva jöttem rá, hogy menyire volt fontos számomra az a nő. Most érzem igazán a hiányát. 35/F
2013. okt. 20. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél év után már egyik ex-barátnőm sem érdekelt igazán. Igyekszem őket mihamarabb elfelejteni. Amúgy nincs pótolhatatlan csaj, tele van velük a világ...
2013. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van egy Junkies szám,valahogy így hangzik ... 'Minden nőnél van jobb nő,minden bajnok legyőzhető,minden hiány pótolható ....'

;)

21L

2013. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg olyan is van hogy : " nem gyűlöllek csak utállak . Csípőből lövök utánnad, de mégsem vagyok okosabb nállad.MIATTAD ISZOK TE ÁLLAT!!!!" XD
2013. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

3. Válaszoló : IGEEEEEEEEN,VAAAAN :D :D :D

2013. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kifinomult az izlésed kedves kettes válaszoló :) 3. Voltam
2013. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akár hiszed akár nem,szőke vagyok és magassakúlt hordok ... Mégis ilyet hallgatok ;)
2013. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*sarkút

sorry

2013. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát róllam sem mondanád meg elsőre :)
2013. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra próbáltam célozni,hogy nem vagyok zsíros hajú koszos körmű ... Mint általában e műfaj kedvelői ... :D
2013. okt. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg teljesen kimaradt az életemből hogy úgy öltözzek vagy viselkedjek amilyen zenét meghalgatok. Dehát nem is ez határozza meg hogy milyen ember vagy
2013. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!