Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még sosem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sosem volt barátnőm, de én már régóta szeretném hogy legyen, akkor mégis mi az amit mindig elrontok?

Figyelt kérdés

Tehát még a büdös életbe egy ölelést nem kaptam... mégis hogy a román életbe lehetséges ez, hogy valamit mindig elrontok, miközben minden egyes porcikám már azt mondja, hogy hahó... Voltak próbálkozások, de vagy a nincs ideje, vagy a maradjunk barátok szöveggel jöttek. Ami annyira elvette a kedvem, hogy mostanában még kinézve se volt senki :S Azaz mostanáig nem volt kinézve senki, most viszont valaki scope-ba került :) Mit tegyek a dolog érdekében, hogy esetleg, talán, lehet hogy most mégse rontsam el az egészet már az elejétől? Úgymond lesz nemsoká a munkahelyen egy csapatépítő tréning, ahol reményeim szerint legalább annyira meg tudom ismerni, hogy már legalább beszélő/köszönőviszonyba kerüljünk, ami már jó tárgyalási alap :)Azonban ugye jó lenne nem elszúrni :S Eddig lehet nem nyomultam eléggé, lehet túlságosan, nem tudom, bár nagyon idő se volt ilyesmire, amikor az első randi után azt kapod, hogy legyetek barátok.... Tény hogy az önbizalmam se túltengő ezen a területen... de ezzel kell gazdálkodni. Bármilyen tanácsot szívesen veszek, mert már lassan tehetetlennek érzem magam :S

Előre is köszi a válaszokat

23F


2013. okt. 20. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Randiztam már pár olyan srácal, akiknek még soha nem volt barátnője huszonévesen. Sajna vagy nem egyiknek se én lettem az első. Viszont egyiknek se a külső miatt.(nem voltak csúnyák)

A probléma abban volt igazából, ahogy viselkedtek. Leírom hátha le tudsz szűrni belőle valamit. Nem tudom te milyen vagy, nem ismerlek, de hátha segít. :)

Az egyik nemrég volt. Leszólított, bátor volt, jófej... ritkán adom meg valakinek így a számom, de ő megkapta, szimpatikus volt.:) Szerintem olvasta valahol, hogy kell egy nőt leszólítani, mert amit csinált, azt pl. a pua oldalakon látom visszaköszönni. Eddig jó. :)

Aztán a randi műr zűrösebb volt. Kiderült, hogy haragszik az életre, a családjára, a nőkre, mindenre és nem is igazán szeretne komoly párt. Ilyesfajta mélydepresszióval én sajnos.... nem tudok mit kezdeni. :( Mint barát.. esetleg. DE! Párnak nem ilyen embert szeretnék.

Másik:

társkereső oldalon ismerkedtünk, majd találkoztunk. Ő elmondta, hogy szűz, stbstb. Azt leszámítva, hogy társkeresőn az adatlapján magasság terén 10 centit kamuzott olyan mértékben nem volt élettapasztalata szegénykémnek, hogy mintha egy 14 évessel beszélgettem volna. Nem szex, hanem élettapasztalatról van szó. Mintha valami burokban élt volna otthon a szüleivel. Legfőképp olyan nagyra nőtt gyerek benyomásom volt felőle.(aki azért nem nőtt túl nagyra, mert nem érte el még a 170 cm-et se... én 174 vagyok)

És még egy rövid sztori: egy harmadik hasonló eset régen történt, ő elég láthatóan hazudozott össze-vissza, ezért lett NEM a végeredmény.


23l

2013. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát no... ha tudok kivel, mert nem csak igen nem talán válaszokat kapok, akkor elég sokat tudok beszélni, nem szeretek hazudni, nem haragszok senkire, maximum a fentebb említett dolgok miatt eleresztek egy "a cica rúgja meg" kifejezést, hogy megint nem sikerült... Élettapasztalat... hát van olyan ismerősöm, én meg remélem nem tartozok azok közé akiknek 0... Bár nem sorolnám magam oda.Illetve magasság... én 185 magas vagyok ilyennel nincs bajom legalább :) Illetve ha már szóba hoztad , akkor kiegészíteném az írásom... még nem volt barátnőm, se egyéjszakás kalandok se semmi...
2013. okt. 20. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így látatlanba megmondani mi a baj. Az is lehet ám, hogy csak nincs szerencséd szimplán. Nehéz jó, normális kapcsolatot találni.

Egyébként még így saját tapasztalatként.. megváltozik az ember kisugárzása, ha túl van az elsőn ennyi idősen. Ez is saját tapasztalat. Én is későn vesztettem el és mivel emiatt rendszeres megalázások, beszólások tárgya voltam ez gátlásokat okozott. Ez viszont megszűnt az első párom után.

2013. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz azzal, hogy változtatsz a már bejáratott rutinjaidon. Lehet, hogy segít, bár tapasztalatból tudom, hogy nem minden esetben. Nekem sem volt még sose barátnőm, és még én sem kaptam egy ölelést sem. Sajnos nem könnyű a mai világban. Ráadásul tovább ront az esélyeinken a tapasztalatlanság. Azt sem tudnám, hogy mit kellene pontosan csinálnom. És míg ez a tapasztalatlanság fiatalabb korban még édes és cuki, addig huszonévesen már inkább ciki.
2013. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!