Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehetnek ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy lehetnek ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Sok lányban kellett csalódnom mostanában.

legtöbbjük arrogáns, pénzes, kifestett

plázacica, akik csak a pénzt

és az autót látják a fiúban.

Nekem nincs autóm, se iPhone-om,

és százezreim se.

Az a legmeglepőbb, hogy vannak

olyan lányok, akikről nem is feltételezik,

hogy ilyenek, de kiderül, hogy

ők is ilyen felszínesek. Egyre többen.

Hol van már a szerénység,

a belső értékek értékelése???

Én magát a lányt szeretem, a belsőjét, nem

a ruháját, műkörmét, stb.

És nem fogok csak azért egy kocsit

vennem magamnak, hogy több lány megnézzen.

Most már kerülöm ezt a típust - örökké!!


Mégis miért vagytok ilyenek lányok??? Mi vesz titeket rá arra, hogy csak a tárgyakat értékeljétek egy fiúban???

Nem vagyok szegény, de milliomos se. Elváltak a szüleim, csak édesanyám nevel. Örüljünk, hogy marad a hónap végére 10-20 ezer FT. Ennyire zavar titeket lányok, ha egy fiú nem dúsgazdag, mint ahogy ti akarjátok????

U.I. A normális, szerény lányokat nem akarom megsérteni, igazából ez a kérdés az öntelt, vihogó, milliomos, felszínes lányoknak szól. És az alábbi válaszokat NEM akarom látni: Nem lehet, hogy te csinálod rosszul? Vagy bármi hasonló. 20/F


2013. okt. 12. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném: Nem lehet, hogy rossz helyen keresgélsz? Hol szeded fel az ilyeneket úgy mégis?


22/F

2013. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A gimiben, mert ahová én járok, a lányok 70%-a ilyen öntelt. De egyetemig várok, ott remélem, normálisak lesznek.
2013. okt. 12. 12:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Az egyetemen... nem hiszem, hogy jobb lenne a helyzet, épp ellenkezőleg. De majd meglátod. :)
2013. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Fogd már fel, hogy te vagy a gáz, hogy te csak ezeket a csajokat veszed észre, csak ilyeneknél próbálkozol be!! Ez az igazság! Tuti ott van csomó ari, visszafogott csaj, de tojsz rájuk! Ez az igazság. Utálom a pasikat, akik emiatt rinyálnak!! És most is ezeket a lányokat szólítod meg!! Hát elárulom neked, ők tuti nem járnak itt, másrészt pedig hidd el, a kis monológoddal nem fogod megváltoztatni a véleményüket! Tehát: Semmi értelme itt rinyálni!!
2013. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4-es. És olvasni tudsz???! Írtam, hogy a gimiben 70%-a a lányoknak ilyen öntelt. És: "És az alábbi válaszokat NEM akarom látni: Nem lehet, hogy te csinálod rosszul? Vagy bármi hasonló." A normális lányokat sosem látni, mindig a teremben vannak, sosem mennek ki a folyosóra. És észreveszem az aranyos lányokat, de sajnos 1-2- aranyos lányról is kiderült hogy ők is öntelt milliomosok.

Mellesleg tegnap beszélgettem egy teljesen normális szelíd lánnyal, aki kedves volt velem, és még látni is akar ezután. Nem arról van szó, hogy nem tudok találni jobbat. Csak utólag tudni szerettem volna, hogy miért ilyenek?

2013. okt. 12. 13:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne menj ki a folyosóra! Maradj a teremben és nézz körül:) Ott leszünk:)
2013. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, ne mentegetőzz. A csajok meg nyilván kijönnek egyszer az osztályukból, mert hazamennek. Te pedig még csak középsulis vagy, szerintem még rengeteg lehetőséget nem aknáztál ki. Nyavalyogni meg még mindig felesleges.
2013. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, miért... Mert őket ez érdekli! Azt gondolják, ettől lesznek boldogok, nem érdeklik őket a lelked, csak a cuccok, a mozi, ruha, pia, amit pénzért meg lehet venni.... Buták, empátiamentesek, felszínesek, nem fejlődött ki az érzelmi intelligenciájuk...Miért, miért....

Törődj mással, nem fognak megváltozni a felháborodásodtól.

2013. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hanariko ***** válasza:
Az a baj hogy a vihogó felszínes lányok ezt a kérdést nem fogják elolvasni, vagy ha mégis, még véletlenül sem ismernének magukra. Amúgy szerintem is rossz helyen keresgélsz.
2013. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy néz ki a csaj, az összesnek ilyen a hozzáállása, amit a kérdező leírt. Én egy átlagos, csendesebb kinézetű lányban csalódtam egy óriásit, megközelítőleg sem volt plázacica külsejű, mégis fennhordta az orrát!
2013. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!