Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog akarok lenni és Őt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog akarok lenni és Őt is boldoggá tenni! Mégis a bizalmatlanságommal sok mindent elrontok. Ti hogy tennétek?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt párommal, van egy gyönyörű kislányunk is. Kapcsolatunk közepe fele, volt páromnak egy kis megingása, de nem csalt meg, időben észhez tért. Azóta nehezen bízok meg benne, pedig most már 100%-ban a családjának él. Nagyon nyitott, barátkozós, ismerkedős típus, így sok lánnyal jóban van, csupán barátilag, ebben biztos vagyok. A lényeg: muszáj szerintetek mindenről tudni ami régen történt? Állandóan hergelem magam, hogy tudni akarom a részleteket hogy mikor mit művel a lány ismerőseivel, amivel szerintem elérem előbb utóbb hogy besokall. Ha most jól működik a kapcsolatunk, és tényleg boldogok vagyunk, akkor ezzel csak elrontom az egészet?
2010. júl. 3. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet h elrontanád..mert akkor gondolná h féltékeny vagy,és ezt nem sok pasi szereti..sok sikert..és próbáld meg ne megkérdezni h mi volt ezzel meg azzal a csajjal régen..jobb lesz ugy mindenkinek :)
2010. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha sokat kérdezgetnéd, egy idő után idegesítené, aztán lenne belőle vita. De ha elmondaná, akkor nem lenne belőle semmi:) Engem is érdekel, h mit csinált az előző nőivel.. Nem tudom miért de ngaoyn kíváncsi vagyok. És ő se igazán örül, ha kérdezem. Nem számít mi volt régen:) Most veled van, téged szeret:) Szerintem neked se lenne jó hallani h h volt ezzel-azzal.. Kíyméld meg mindkettőtöket:)
2010. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elrontod, de ha a lelked nem tud nyugodni, akkor az is fontos.

Fordulj pszichológushoz! Sztk-ban szerintem ingyenes a szakrendelés. Ott majd megmondják hogy nyugtathatod meg a lelkedet.


Én a férjed helyében már kib@szottul unnám! Már bocs!

2010. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk. pont így

én sem tudom lenyelni, hiába szép most minden

mindig félek

a párom azon kívül, hogy azt mondja én vagyok a mindene, semmi megnyugtatót nem mond

pl az indokot.

ha tudnám miért alakult ki az a a "majdnem" dolog, mellettem, akkor tudnám azt is, hogy miért nem fog kialakulni még egyszer.

és azért bánt, mert engem nem érdekel/t más, akkor őt hogyhogy?

javaslat: én próbálok mindig arra gondolni, hogy most velem van, most engem szeret, most akkor legyek már boldog. azért is.

lehet én is kipróbálok egy pszichológust, csak félek, hogy a szakítás felé akarna terelni, mert azért nálunk még nincs házasság, család

2010. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
11:15: én nagyjából tudom miért alakult ki, bár nem érzem mentségnek a részéről. Akkor volt kb féléves a kislányunk, rosszul viseltem az otthonlétet, már nem is nagyon szóltunk egymáshoz, ha meg igen akkor is csak veszekedtünk. Nem volt semmire energiám a gyerkőcön kívül, nehezen szokott bele párom az apaságba. Szerintem menekült a hirtelen felelősség elől +
2010. júl. 4. 11:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Ami még nálam nagy gondot jelent, hogy az a bizonyos eset már ritkán kerül szóba, viszont a mostani barátnői (kollegák, tehát nem "csak úgy" találkozgat bárkivel, hanem munka végett) felől is ha tehetném minden percben faggatnám hogy kivel beszélt, miről beszélt, mikor hívta fel stb. Szerencsére mióta ilyen jó a kapcsolatunk erőt tudok venni magamon hogy ne kérdezősködjek állandóan, de baromi nehéz és sok energiámba kerül.
2010. júl. 4. 11:38
 7/15 A kérdező kommentje:
A legutobbi lebukása alkalmával (nem megcsalás csak volt a munkahelyén egy barátnője akivel sokat dumáltak, meg felhívták egymást néha, de semmi több) nem merte elmondani ezt a lányt, mert hogy úgyis botrányt csinálok belőle, és nem értem meg hogy semmi közük egymáshoz. Ezzel nagyon hogy átvert, és persze nagyon nehezemre esett elhinni hogy semmi közük egymáshoz. (Hozzáteszem hogy a lány kedves, szép, csinos stb) Párom ezután megígérte inkább elmond majd mindent csak ne legyen ekkora balhé, én is megígértem ha öszinte lesz nem fogok veszekedni ilyen miatt. Azóta ez jól működik, csak bennem nagyon nehezen múlik el az aggodalom hogy vajon tényleg mindent elmond? Ha már pár napig vagy egy hétig nem említi meg azt a kolleganőjét már idegeskedem hogy most vajon tényleg nem találkoztak vagy megint elfelejti megemlíteni. Így inkább magamba fojtom, mert nem akarom hogy ennyi fejlődés után visszaessünk a régi kerékvágásba.
2010. júl. 4. 11:44
 8/15 anonim ***** válasza:

hu nagyon nehéz megállni a kérdezősködést tudom.

én ki sem bírom.

a párom legutóbb már csak annyit mondott, nem tudja mit tegyen, hogy ilyenek ne jussanak az eszembe.

ezt a félelmet a másik elvesztésétől lehet önbizalomhiány is okozhatja

hogy azt érezzük nélküle az élet nem élet.

vagy kialakult a kapcsolatban egyfajta alárendeltség.

miért nem ő aggódik miattad?

mert te ugye le vagy kötve a kicsivel, ő nyugodt, hogy te meg vagy neki és meg is maradsz.

ő viszont jár ide-oda, ami ráadásul teljesen jogos és érthető.

te kicsit kötöttebb vagy szerintem.

vagy (különbség)azt érzed.

ilyenkor általában azt csinálják a hogy a veszélyesnek ítélt versenytárssal (kolleganővel) összebarátkoznak és úgy tudják irányítani kicsit a helyzeteket.

amúgy én elvárnám a páromtól, hogy ne járkáljon fel a kolleganőhöz! akkor is nő, ha csak kollega. akkor is lehajol, ha leesik valami, akkor is látszik, hogy nő, mert nyár van.

a pasidnak meg ne legyen szüksége ezekre a mentális játékokra melletted.

2010. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: igen nagyon nehéz, de azért nem zárhatom kalitkába. Azt nem válogathatja meg Ő sem és én sem, hogy férfi vagy nő dolgozik-e ott. Furcsa érzés mert agyilag megértem hogy szüksége van barátokra/barátnőkre, de belülről mégis hatalmas bizonytalanság van rajtam. Az önbizalom hiány az meg tuti hogy nálunk fellép, mert mióta itthon vagyok a kislánnyal, nem sokat vagyunk olyan társaságba ahol én egy különálló felnőtt ember vagyok, nem pedig AZ ANYUKA! Ő meg nap mint nap tartja a kapcsolatot 1000 emberrel, ahol Ő ugyanúgy megmaradt az a férfi.
2010. júl. 4. 13:20
 10/15 anonim ***** válasza:

akkor a megoldás, próbálj lenni nem csak anyuka.

járj barátnőzni, kikapcsolódni, legyen neked is ezer kapcsolatod, és ne tarts az ítéletektől

ismerek kétgyermekes anyukát, míg az anyósra bízza a gyerekeket, addig ő szolizik, és még az anyós sem mond egy rossz szót sem róla, mert tündér a gyerekekkel, és még apuka is tiszteli, becsüli.

értékelned kell magad, ahhoz, hogy mások értékelni tudjanak

és így legalább a gondolataid nem a párod ügyeire irányulnának egy kicsit és így nem keveredsz sötét gondolatok felé

és ezeket mind meglehet tenni, ha a párodban tényleg lehet bízni, akkor tényleg semmi másra, csak "öngyógyításra" van szükség, hogy lelkileg rendben legyél.

ha a párodban meg nem lehet bízni, akkor imádkozz, hogy minél hamarabb kiforrja magát és menjen a francba.

2010. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!