Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szex előtt mik azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Első szex előtt mik azok, amiket meg kell/ajánlott megtenni egy lánynak?

Figyelt kérdés
El kell menni előtte orvoshoz? Be kell szerezni óvszert? Le kell ott borotválni?

2013. okt. 20. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdeni.
2013. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fürdés/tisztálkodás az alap, azt minden nap megteszi egy ember többször is, én olyanra gondoltam, amit csak ekkor kell megtenni.
2013. okt. 20. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előtte fürdeni.Borotválni ha akarod.Lazulj el és nem parázni.Kellemes helyet teremteni,oda készíteni törülközőt vagy papírtörlőt.

A többi a srác dolga.

2013. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszéljétek meg, hogy ki gondoskodik az óvszerről. ha a srác tapasztaltabb, akkor ez célszerű rábízni, ha úgy érzed, hogy neked jobb, ha le van borotválva, akkor tedd azt(pl nekem jobb úgy), amúgy meg ne aggódj. ami még fontos, hogy teremtsetek nyugodt környezetet, mert ugyan később nagyon izgató lesz az, hogy "tilosban" szexeltek, úgy hogy esetleg valaki megláthat, de először ezt célszerű elkerülni. ilyen apróságokra is figyelj oda, hogy a lábad se legyen szűrös, és tartózkodj a lepattogott körömlakktól, mert az nagyon illúzióromboló tud lenni. Ha elsőre nem jutsz/juttok el a csúcsig, akkor ne parázz, majd legközelebb. sok sikert kívánok, majd írd meg hogy sikerült. :)
2013. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Óvszer a minimum.Mást csak annyit amit te is elvársz tőle.Pl. ápoltság.Neki is az első lesz?
2013. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen és köszi a válaszokat :)
2013. okt. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!