Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titok kapcsolat? Nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titok kapcsolat? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve "kapcsoltban" vagyok egy lánnyal. Egy suliba járunk,ő 10.-es én 9.-es vagyok. Szeretem,de már unalmas és bántó,hogy nem hajlandó felvállalni a kapcsolatunkat. Mindig azt mondja,hogy nem lehet,mert ő idősebb. Nyár óta nagyon megváltozott külsőleg és belsőleg is. Ugye szecska voltam,bejöttek a barátaival hozzánk ránk írni,hogy szecska akkor úgy tett mintha nem ismerne, ha összetalálkozunk a suliban köszönni sem hajlandó,rám néz és elfordul. Tegnap felhívtam,hogy elegem van ebből a szarból és vagy felvállal mások előtt vagy szakítsunk (itt részeg voltam,nem akarok vele szakítani),de erre csak azt mondta,hogy majd holnap megbeszéljük,mert most nem ér rá. Még eddig nem hívott,ha nem is fog akkor gyerekes lenne ha holnap a suliban oda mennék hozzá az osztálytársai előtt és csinálnék valamit? Mondjuk köszönni,megölelni vagy megcsókolni? Ez gyerekes dolog lenne?Persze mondja,hogy szeret,de azt is mindig mondja,hogy senkinek semmi köze nincs ahhoz,hogy kettőnk között mi van. Meg tuti szégyell most,hogy "menő" lett.

2013. okt. 20. 13:20
 1/5 anonim válasza:
Nem kéne odamenned hozzá így..mond el neki még egyszer utoljára,hogy ez neked így nem tetszik és ha nem változik semmi,akkor a sulin kívül ne beszélj vele egy darabig,hátha észhez tér.
2013. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kijönni belőle jól, ha nyílvánosan beégeted. Továbbra is abban a körben fog lógni.
2013. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Senkinek semmi köze? Dehogynem! Biztos van olyan srác, aki bepróbálkozik nála, ráadásul azt hiszi, hogy a lány szabad. A lány hozzáállása elég önző. Kérdezd meg tőle: "igazán szeretsz? vagy fontosabb a saját hírneved, mint én?" Ha az utóbbi, nem is szeretett.
2013. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, olyan, mintha csak úgy kellenél neki sulin kívül, hogy elvan veled és ennyi, de amúgy nem vállal kötöttségeket.

Szerintem ez rossz.

Mondd meg neki, hogyha gáznak tartja azt, ami kettőtök között van akkor hanyagoljátok egymást addig, ameddig nem nő fel fejben.

Az egyik osztálytársam (11.-es) és 2 évvel idősebb barátnője van, már tavaly is megvolt neki, mégsem szóltuk meg a srácot és a lányt se az osztálytársai.

Az ő dolguk, max elsütöttünk egy poént, de egyáltalán nem bántásból.

2013. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy menő lett?

Mitől?

Nekem gyanús, hogy ciki vagy a társaságban amiben mozog. Hogy szeret... ha felvállalna akkor szeretne igazán. Lehet bejössz neki de akikkel barátkozik akikhez tartozni akar ott ciki vagy.

Szerintem simán csókold meg mindenki előtt, és ha kiakad vágd a fejéhez, hogy miért titkol ja hogy együtt vagytok, talán ciki vagy neki, mert ha igen akkor legyen ennyi és hülyítsen mást, neked így nem kell.

Ez a megmozdulás jó eséllyel szakításhoz vezet de lehet hogy a kapott "pofon" akkora lesz, hogy észhez tér és inkább melletted tart ki ha tényleg szeret. Ezzel el is dől. Mert ha szakít akkor nem is szeretett.

2013. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!