Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a fontos szempontok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a fontos szempontok egy jó kapcsolat kialakulásához?

Figyelt kérdés

Töménytelen pénz: úgy megkopaszt, hogy ki sem mered számolni

Közelítés: nyomulásnak veszi

Direkt nem közelítés: észre sem veszi

Csak néhány tapasztalat, valójában fogalmam sincs, hogyan alakul ki, milyen érzés, de ezeket tapasztalatból tudom, hogy így vannak.

És emiatt nem tudok mit csinálni (ja egyébként pénz & sárm nincs nekem, csak megemlítettem mert sztem fontos).



2013. okt. 19. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sok beszélgetés, sok közös élmény, tisztelet, hűség, jó SZEX és az a kis plusz ami miatt össze passzoltok


ebből lesz a szerelem/szeretet


ez egy jó kapcsolat alapja

2013. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első majdnem leírta a lényeget, én még annyival egészíteném ki, hogy minél több közös van bennetek, annál harmonikusabb lesz a kapcsolat.


De a legfontosabb az őszinteség, a bizalom és a hűség!

2013. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak a pénz. Semmi más.
2013. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza. Pénz, pénz pénz. Az igazi érzelmek a mai világban nem igen mérvadóak, ha sok pénzed van, akárkit megkaphatsz, azt csinálsz velük amit akarsz, gátlástalanul játszhatsz velük, aztán eldobhatod mint a kapcarongyot!

Belső, lélek, meg a kisugárzás...ezek a kápráztatások. Igenis a külső a mérvadó, nem a belső, ha nem így lenne, bár lehetsz csúnyán gazdag (pl Andy Vajna, na őt sem a pocok kinézetéért szereti a cafatja), a lényeg a vastag bankszámlán van.

2013. okt. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vonzalom, kezdeményezés, kommunikáció, intelligencia, érzelmi is, elfogultság, önbizalom, egészséges lélek, mentalitás...

22l

2013. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja persze, meg Andersen meséi....
2013. okt. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdetben az, hogy úgy közelítsen, hogy nem nyomul. Ehhez nem árt az eq, különben nem tudod a kettőt megkülönböztetni.
2013. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves ACABMészy! A nevedben lévő első négy betűt használó emberek mindketten jól tudjuk, hogy milyen "csoportba" tartoznak, hiszen én is sok ilyen emberrel vagyok körülvéve. Ők pont attól mások az átlagos, felületes és pénzhajhász emberektől, hogy az igazi értékeket, kitartást, összetartást és hűséget tartják követendőnek. Ebből kiindulva nem értem a véleményedet!
2013. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két olyan ember, akik vonzódnak egymáshoz és jól megértik egymást.
2013. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Önmagad lehetsz,nem kell szerepeket játszani.Nem csak a párod,hanem egyben a barátod is.Bármiről tudtok beszélgetni.Bizonyos fokú szabadság.Úgy szeresd,amilyen,ne akard megváltoztatni.
2013. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!