Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akivel össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rambo97 kérdése:

Van egy csaj akivel össze akarok jönni és sokszor mondja nekem hogy milyen magas vagyok. Ezt most vegyem bóknak vagy zavarja inkább?

Figyelt kérdés
20 centivel vagyok magasabb nála és amikor ezt mondja általában mosolyog. Mire lehet következtetni ebből?

2013. okt. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy tetszik neki hogy magasabb vagy, bók, próbálkozz be !!!
2013. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy túl magas vagy, és jobban szeretne alacsonyabb fiút, vagy egy magasságot. Akkora magasságból, nagyot lehet esni amúgy.
2013. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, egy olyan csajt mutass, aki alacsonyabb pasit választ. Még a 150 centisnek is 180 feletti kell.


Az nem válasz, hogy van pár nő a környezetedben, aki BEÉRI alacsonyabbal. Attól még magasabbról fog álmodozni. Ez van genetikailag belékódolva.

2013. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden csajnak kell 180 centis pasi.
2013. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban. Van, amelyiknek 190 centis vagy 2 méteres kell.
2013. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy vitatkoztok, inkább válaszoljatok!
2013. okt. 21. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az biztos hogy kedvel :) Én is gyakran mondom ezt mert mindenki magasabb nálam, de én bóknak szoktam szánni. Talán még egy kicsit puhatolózz tovább a lánynál, hogy bejössz-e neki. Sok sikert, hogy összegyere vele! ;)
2013. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2013. okt. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!