Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a férfi logikát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a férfi logikát, szerintetek miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Volt egy távkapcsolat féleségem. Nem olyan rég viszont tisztáztuk a dolgokat és õ azt mondta, h nem akar kapcsolatot (haza költözött így kb 500mèterre lakunk egymástól) én el mondtam neki, ha õ nem akar normális kapcsolatot velem én nem szeretnék puszta lègyottokat vele. Mondta, h õ ezt megérti, de nem szeretné lekötni magàt, mert lehet hogy ma még itthon van de egy hêt mulva ùjra el utazik. Mégis keres minden héten. Kb 2hete kihívott beszélgetni, azt hitte nem gondoltam komolyan amiket mondtam és ágyba bújok vele, persze nem volt semmi. A héten hivott, beszélgettünk, úgy volt hogy találkozunk mégsem keresett. Ma a barâtnõmmel egy pub-ban kávéztunk õ be jött egy barátjával és egyenest oda ültek hozzànk, pedig egy szomszédos asztalban ott ültek a barátai. Egèsz este csipkelõdött, meg kötekedett velem, piszkálgatott. Majd haza vittek minket, és ennyi. Most mire véljem ezt? Ha nem akar tõlem semmit akkor miért csinálja ezt velem?
2013. okt. 20. 22:42
 1/5 anonim válasza:
Ezt én se értem pedig férfiból vagyok. xd
2013. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bírja elfogadni, hogy neked ő úgy nem kell, hogy csak néha-néha jártok össze dugni... Gyerekesen viselkedik. Legalábbis ahogy a leírt szöveg alapján Elképzeltem :)
2013. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól mondjátok gyerekes. Látom rajta, h tényleg kedvel. Mikor más fiúkkal beszélgetek és lássa akkor totál féltékeny. És már én is bele zúgtam. De mégis mit kezdhetnék vele?
2013. okt. 20. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
*látja
2013. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő csak dugni akar veled, meg néha összefutni egy kávéra.

Ha neked ez így jó...

2013. okt. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!