Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy tetszem neki? Létezik ez?

Figyelt kérdés
Molett lány vagyok, ám elméletileg az arcom szép, és jófej, kedves vagyok. A srác arcra átlagos, viszont nagyon jó a teste, ki van gyúrva, tiszta izom, sportedzőnek tanul. Elég kétértelműen viselkedik velem, már-már úgy érzem, tetszem neki, de annyira rossz az önértékelésem, hogy egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tetszhetek neki... sőt, igazából nem csak neki, hanem bárkinek is, de nála még inkább hihetetlen, hiszen tényleg nagyon sportos meg minden. Köszi előre is!
2013. okt. 20. 23:19
 1/6 Mahesha válasza:

szerintem igenis van rá esély! sok olyan srác van, amint látom, akiknek a dundibb lányok tetszenek, de ami szerintem ennél fontosabb az az, hogy milyennek érzi magát a társaságosban:) ne add fel és ami a legeslegeslegfontosabb: neked kell elfogadnod magad és szépnek látni, akkor biztosan mások is annak fognak:)

17/L

2013. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki ;)
2013. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sok sikert:DD
2013. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én ezt nem tudom elhinni :D A fejem még oké, azzal nekem sincs semmi problémám, de a testem...
2013. okt. 21. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, kezdj el edzeni, meg fogyni. Akkor már biztos lehetsz benne, ha igy viselkedik veled. Ne akard hogy telebeszéljék/telebeszéljük a fejed azzal hogy igenis tetszel neki, mert ha újra és újra feljön benned ez a gyanú (márpedig fel fog),akkor tönkreteszed majd a kapcsolataidat...
2013. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad van, rajta is vagyok a dolgon természetesen.
2013. okt. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!