Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a mai férfiakkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy nem találnak senkit( állításuk szerint a nők nem normálisak) . (30 feletti férfiakról van szó). De mikor egy nő próbálna ismerkedni, és normális is, azt vagy lekoptatják, vagy átverik. Mi történt veletek férfiak?
2013. okt. 20. 23:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

fáj az igazság??


Bele kellene törődni dolgokba...másra is értem. ja és tudod,be vagyok szarva.

2013. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
ezeket nekem üzenitek? és miért???
2013. okt. 21. 00:00
 13/33 anonim ***** válasza:
00:00
2013. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ne is próbáld megérteni. :D Nem neked szól.
2013. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Neked szólnak az üzenetek Kérdező, csak egy kisebb vita kereszttüzébe kerültél.:)
2013. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
59, ha számodra még mindig nem világos valóba, hogy miért léptem vissza, és erre a nagy arcoskodás, privátban megtalálsz, de a fenyegetőzést fejezd be !
2013. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Már megint verekedtek az interneten? >:(
2013. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nnna, ezért gondoljuk azt, hogy nincsenek normális nők... ezek is mit művelnek Istenem... teleszemetelik a kérdésedet. :D


Egyébként pont az első kedves válaszolóval próbáltam meg, már kétszer is beszélni. Elsőre egy idő után bszott válaszolni, másodszorra meg kemény egyszavas válaszokat kaptam.


Szerintem én így nem hiszem, hogy nagyon akarok ezen az oldalon, vagy bárhol máshol lányokkal ismerkedni. Inkább maradok a konvencionális megoldásnál. Élőben próbálok meg ismerkedni.


Még soha nem koptattam le, vagy vertem át, nemhogy normálist; de semmilyen lányt (kivéve kettőt, de annak is megvannak az okai)...


25 vagyok, uff.

2013. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
# 25 Az első kedves válaszoló egy FÉRFI, talán ezentúl próbálkozz nőkkel ismerkedni.
2013. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!