Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kelthetném fel újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kelthetném fel újra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egy srácnak,akivel már régóta nem beszélünk. Régebben bejöttem neki,hiszen ő kezdeményezett,érdeklődő is volt.De minden csak arra ment,hogy ágyba vigyen.De én azóta sem tudom elfelejteni,ennek már 2 hónapja.
2013. okt. 21. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy jelzed neki a zöld utat az ágyba. Úgy tűnik többre nem kellenél neki, ha pedig csak a közeledése hiányzik de semmit nem akarsz tőle akkor ne játszadozz vele és keress mást.
2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szükséged van arra, hogy megdugjon, aztán ott hagyjon?

Ha kapcsolatot szeretnél, felejtsd el, nyilván azóta sem akar tőled semmi komolyat, rólad viszont az jön le, hogy igen.

2013. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!