Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Bennetek mit vált ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Bennetek mit vált ki az, ha egy férfi parfűmözi magát? Ez vonzó?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az illata, akkor vonzó. Ha nem, akkor kiábrándító.
2013. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valakinek jól áll.

Az öcsém folyton egy litert magára nyom, de úgy, hogy már vágni lehet a szagot a levegőben. Inkább szimatolnám, mint rágnám reggelente fogmosás közben.

2013. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretem az illatos pasikat - de úgy, ahogy egy nőn: közelebb kelljen hozzá hajolni, h érezhessem.
2013. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, utálom a parfümök illatát.
2013. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha odahajolok és akkor érzem, és tetszik,akkor jó.:) de ha elmegy mellettem és húzza maga után a pacsuli szagot, na az nem bejövős.xD
2013. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha ápolt, tiszta, vonzó pasi, akkor igen

néha-néha érzek olyan illatot a buszon, ami önmagában is nagyon vonzó, de ha nagyon rusnya a pasi, aki hozzá tartozik, az kicsit kiábrándító, szóval a parfümtől még nem fogom magam után húzni hazáig


a legjobb, amikor csak közelről érezni, és nem is az a lényeg, hogy drága legyen a parfüm, hanem nem legyen tolakodó.


utálom a divat parfümöket: Armani Code, 1 million és társai.

2013. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ápolatlanság jele ha valaki nem illatosítja magát. Na most nem feltétlenül parfümre kell gondolni, ott van az arcszesz is ami ugyanaz az illatanyag, csak más a felvitel módja. Szerintem az átlak sziszegősszappanok "axe, adidas" hónaljdezodorok sokkal visszataszítóbbak mint egy fújás parfüm. Azt meg személye válogatja, hogy kinek milyen illat áll jól. Én például alkalomhoz és ruházathoz illően váltogatni szoktam. De egy fújás elég az eau de toiletteből is, eau de parfumot meg használjanak a nők.
2013. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól eltalált az illat akkor aaahhhwww...:P
2013. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevés férfi ért a parfümökhöz, ők inkább ne használjanak semmi ilyesmit, ha csak az Axe-ot meg társait ismerik. Ha valami minőségi, jól eltalát illatot érzek egy férfin (Bvlgari, Dior, Versace..stb), akkor megállapítom magamban, hogy hmm, ennek van ízlése, de nem ez a mérvadó. Ha a pasi ronda, buta vagy bunkó, be lehet fújva a világ legjobb illatával is, nem fog segíteni rajta. Ugyanez igaz nőknél is.
2013. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!