Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Domináns nőként nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nőként nem lehet normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz helyen keresgélek, de már kezdem azt hinni, hogy sosem lesz rendes kapcsolatom. Mindent megadtam az eddigi partnereimnek, mégis dugába dőlt az egész. Nem tudom eldönteni, hogy mi a baj. Az, hogy domináns vagyok, vagy pedig az, hogy túlságosan elhalmozom azt az illetőt, akit szeretek. Abszolút hülyének érzem magam néha. :S Zavarja a női dominancia a férfiakat?

2013. okt. 20. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen így van. zavarja!
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz női dominancia alatt.
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az attól függ ez hogyan és miben nyilvánul meg.
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem bejonne :)
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Milyen módon fejezed ki a dominanciád? És hány éves vagy?
2013. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
En nekem is bejön 26/f :P
2013. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baja, hogy nem jön be senkinek. :D
2013. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Minden szempontból domináns vagyok, de kapcsolatban kompromisszumképes is. Szexben néha domináns, néha nem. :)
2013. okt. 20. 14:25
 9/26 anonim ***** válasza:
Normális férfinak nem jön be az, hogyha egy nő hordja a nadrágot és az sem, ha a nő udvarol. Van egy ilyen barátnőm nekem is, mindig papucs pasijai voltak, és a mostani pasija is egy ilyen figura. Jól megvannak, már van gyerek is. Neked is ilyet kell találnod.
2013. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ha ez alatt azt érted, hogy nagy a szád, és folyton okosabb akarsz lenni, akkor ne csodálkozz.

Az extrovertáltsággal az a gond párkapcsolati szempontból főleg, ha a nő az, hogy egy hozzá hasonló domináns férfival könnyen "meggyilkolhatják" egymást, míg egy visszafogottabb férfi oldalán nem érzi magát igazán nőnek.

De tényleg nem mindegy, hogyan érted ezt pontosan.

Attól, hogy van esetlegesen véleményed, és nem hagyod, hogy kihasználjanak, még nem vagy domináns, csak meg van a magadhoz való eszed.

2013. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!