Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sohasem lep meg semmivel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem lep meg semmivel! Szeret ő még engem?

Figyelt kérdés
Lassan 14-hónapja vagyunk együtt a barátommal! De még sohasem lepett meg, szinte semmivel! Annyira jólesne ha legalább egy száll rózsát venne nekem! Vagy, gyertyából szívet rakna ki! Egyszer vett nekem egy plüss macit, nagyon megörültem neki de, én romantikusabb vagyok. Szeret ő engem?

2013. okt. 21. 17:30
1 2
 1/12 Bummer ***** válasza:
Beszélgess ezekről vele. Tudnia kell, hogy te igényled a "klasszikus" romantikus dolgokat. Sajnos manapság ez nem mindenkinél van meg, nem is olyan egyértelmű. Habár ennyi idő alatt illene tudnia, de ha szeret, akkor elkezdhet ezekre az "apróságokra" odafigyelni. Csak jelezd felé, beszéljétek át. 30/F
2013. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehogy kinyisd a szád!
2013. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,szoktam vele beszélgetni ezekről,de nem hiszem hogy ő ezt megérti! mert ő mindig azzal jön hogy nincs ideje mert mindig ott vagyok vele! de ha valaki akar valamit az megoldja. Én,múltkor azzal lepem meg hogy a fürdőszobában gyertyákat helyeztem el! neki azt mondtam hogy wc-re mék,de ő mlg azt sem vette észre hogy a wct nem húztam le!
2013. okt. 21. 17:35
 4/12 A kérdező kommentje:
miért ne nyissam ki? ezt meg kellene beszélni vele,de ő fel sem fogja!
2013. okt. 21. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
nincs igénye ezekre, ennyi. ha pedig tényleg mindig együtt vagytok, akkor már az újdonság varázsa is lecsengett, nem érzi úgy hogy figyelni kell rád, elég neked az amit magától nyújtani hajlandó, már nem kell hódítgatni.
2013. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Szóval te itt gyűjtöd az ötleteket és hisztizel, hogy neki semmi ötlete nincs, vagy nem akar semmi évfordulókra. Nyisd ki a szád és mond meg! Ja és az még mindig 2 év!

2013. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"de ő mlg azt sem vette észre hogy a wct nem húztam le!" O.o Ezek után te még azt elvárod, hogy ajándékot adjon? Örülj, hogy nem dob ki. Inkább szokj alomra. De még a macskák is elkaparják a mocskukat.
2013. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
omg! te ennyire érthetetlen vagy? azt mondtam neki hogy wcre mék hogy elbírjam neki készíteni a meglepetést! de nem wcztem hanem a MEGlEPETÉST KÉSZÍTETTEM
2013. okt. 21. 17:48
 9/12 A kérdező kommentje:
gyertyákkal körül raktam a fürdőszobai asztalt
2013. okt. 21. 17:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú olyan, mint amilyet te szeretnél.

Mondjuk az már rég rossz, ha mondani kell neki hogy meglepjen stb..

Meg az már milyen lenne, hogy héé miért nem lepsz meg valamivel, és akkor kb. "szánalomból" vesz neked valamit.

Az ilyet nem lehet megbeszélni, (gondolom neked sem kéne szánalom ajándék) ha valaki nem hajlik az ilyesféle dolgokra akkor nincs mit tenni, de attól még szerethet..

2013. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!