Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "jóéjt SMS / üzenet" mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "jóéjt SMS / üzenet" mit jelent nektek, lányok?

Figyelt kérdés

Ccsak egy apró dolog. De nem csak egy laza jóéjt, hanem nektek cimezve. De legbelül mit jelent, ha egy fiú jóéjt kiván, még ha barát is? Kicsi figyelmesség? Vagy kb. olyan szintű, mintha azt mondta volna, hogy kék az ég ma is?

Én küldtem a lánynak, és komoly :P


2013. okt. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekik elég sokat.

Sajnos :/ az én vesztemre.

2013. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a baratom kuldi akk ebbol azt vennem le h akar vmit a srac. Kedves es figyelmes dolog amugy.:)
2013. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon orulnek neki h ram gondol :)

Egyszer kaptsm egy nagyon jo baratomtol hogy szep almokat haaat eppen az ellenkezoje jott be :D

2013. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Jaj de jó lenne, ha most valaki, egy kedves fiú küldene nekem egy jóccak SMS-t :(
2013. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azért szoktam küldeni a lánynak mert reménykedem hogy már max annyit ír vissza, hogy jóéjt neked is és végre nem berreg a telefonom az sms-ektől és tudok aludni. hehe :P
2013. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ha nem is szimpatizálok a fiúval, akkor se fogom lehurrogni érte, örülök, h gondolt rám. Nagyon kedves és figyelmes dolog, ha pedig abszolút semmit nem érzek iránta és elkezd jobban belelendülni a dolgokba, akkor lehet tisztázni a dolgokat, h mindenki tisztán lásson. Tehát egy "Jó éjt!" üzenet, szerintem nem nyomulás, ha esetleg erre gondolnál. :)
2013. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon- nagyon örülnék neki, kb egész éjszaka mosolyogva aludnék szerintem
2013. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!