Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most arra vár h azt mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most arra vár h azt mondjam neki h szakíts a bnőddel és járj velem?

Figyelt kérdés

Egy srác rámtalált fb-. Azt írta nagyon tetszek neki és h járjunk. Mondtam neki h nem ismerem, ezért nem járok vele. Aztán ma mondta h van bnője, és h a haverja meg akarta csókolni a bnőjét. Aztán most írta h már 1 hete együtt vannak, és most lebukott. Tereli folyamatosan a szót, arra jutottam h féltékennyé akar tenni a másik lányal, h azt írjam neki, h szakítson vele és járjon velem. Ma sokat kérdezett, a volt kapcsolatomról, és én megosztottam vele. Nem tudom h miért, de többet nem fogok.

Most azt állítja, h csak hülyült, de amikor elsőnek írt, nagyon akarta h járjunk. Mit szóltok ehhez? Kérlek a rosszindulatú emberek kíméljenek :)


2013. okt. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Te érzel iránta valamit?
2013. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmire nem vár, csak szórakozik, maga se gondolkodik el rajta, hogy mit akar. Minden bizonnyal gyerekek vagytok még. Szerintem ha van barátnője és mással szórakozik, rögtön el kellene hajtanod, hiszen ez már eleve nagy jele, hogy milyen gáz a srác. Meg eleve sosem a másiknak kell mondania, hogy szakítson az aktuális párjával a másik. Ha van olyan fontos neki az új ember, majd szakít magától!
2013. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen hamar megnyílni, sok a gyökér.
2013. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!