Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmmel szexközelbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel szexközelbe kerültünk, elkezdtük izgatni egymást, még fel se állt de már elmentem. Ha eljutunk odáig, hogy elkezdjek a hüvelybe hatolni akkor is gyakran elmegyek. így nagyon nehezen és ritkán sikerül egy igazi szex. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hozzá tartozik a dologhoz, hogy a barátnőm szűk illetve, hogy régebben valamivel gyakoribban éltünk szexuális életet. Ez manapság heti 1 - jobb esetben 2 - alkalom.

#szexuális probléma #sikertelen szex
2013. okt. 21. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlizgat téged. Vagy túl izgulod a dolgot, mohó vagy valahol. Kicsit lassítsatok az előjátéknál. Nem kell mindjárt tűzijátékozni. Ha sűrűbb lenne, hamarabb megszoknád, h tovább bírd.
2013. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én nem tudom mi lehet a baj, de ha előtte mondjuk kivernéd?

Lány vagyok, nem akarok hülyeséget mondani, de talán segítene. :)

2013. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
közelítsétek meg más oldalról a kérdést. először elégítsd ki te, aztán ő téged. vagy fordítva, de úgy nemjó, hehe. aztán fél óra pihi és szex újra közösen.
2013. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

próbáltam úgy is hogy délelőtt kivertem, délután szexeltünk. előfordult akkor is ilyen probléma.

néha úgy érzem hogy szexmániás vagyok. csak ránézek és legszívesebben már belé is hatolnék. néha ezt tudom kontrollálni. de egyre nehezebb.

2013. okt. 21. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem először csak orálisan vagy kézzel elégítsétek ki egymást (de legalább őt éged) aztán mehet a 2. felvonás. Nem mennélel hamar :)
2013. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"csak ránézek és legszívesebben már belé is hatolnék." Túlságosan a célra koncentrálsz és persze, hogy elsülsz.
2013. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már dugás előtt elsülsz akkor mit számít hogy szűk a csaj?Szűkmarkú?:)Még nagyon ott van a tojáshéj a valagadon.
2013. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mielőtt testi kapcsolatot létesítenél vele, gondolj a legrandább, legköcsögebb osztályfőnöködre/tanárodra (nem feltétlenül meztelenül!) aki többször is szivatott, égetett. Csak 10-20 alkalommal kell mielőtt szeretkezel pároddal, és garantálom, hogy be fog égni az agyadba a gondolat, és nem fogod elszúrni :)
2014. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!