Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar még mindig találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar még mindig találkozni velem az exem (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

lassan 4 hónapja szakítottunk, hosszú évekig jártunk, de megcsalt, ám a szerelem már előtte elmúlt, így megegyeztünk, hogy ez ennyi volt és részemről nincs harag, bár azt tudtára adtam, hogy az önérzetemen nagy sebet ejtett...nem mondom, hogy kerülöm őt, jól el lehet vele beszélgetni, de kissé idegesítő, hogy ennyire erőlteti, hogy személyesen is találkozzunk, holott nekem bőven elég, hogy néha dumálunk online...azt mondta, hogy én vagyok neki a legjobb barátja még mindig, való igaz, egymás legjobb barátjai voltunk, de én már nem tekintek úgy rá, mert nem bízok benne többé úgy, ahogy a legjobb barátok szoktak egymásban, úgy gondolom ez érthető...

a visszatáncolás szerintem kizárható, mert boldog a mostani párja mellett és tudja, hogy nem lenne 2. esélye...

esetleg valaki, aki tudja követni ezt a női logikát vagy tanácsot adni, hogy mégis hogy kezeljem ezt a helyzetet? megbántani nem akarom, elküldeni a jó fenébe se, mert összességében értékes ember


2013. okt. 21. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akk te vagy a férfi, ugye?


szerintem a mostani párjában valami hiányzik, amit te megadtál neki, nem tudom, a beszélgetések vagy akármi. ez jutott eszembe, ha már kizártad azt, hogy visszaakar téged kapni. de ha megcsalt téged, szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem akarsz a barátja lenni, ne találkozzatok, mert neked ez így nem jó. ha már a fenébe nem akarod elküldeni.

2013. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi új nője? már mint aki ezt a kérdést írta. Mert ilyet és igy egy férfi nem ír:D
2013. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tévedés :D én vagyok a megcsalt férfi (?) és de, írok így
2013. okt. 21. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de nem tudom elhinni, pedig valjuk be igen jól alakítod a szerepet:D
2013. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 nekem nincsenek barátaim, ő volt az egyetlen kapocs, hogy nyitott maradjak a külvilág felé

ódzkodok megszakítani a kapcsolatot, végképp úgy érezném, hogy egyedül maradtam

2013. okt. 21. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Például mert barátok vagytok? A barátok szoktak találkozni.
2013. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
# 4 tündér vagy, egyszer öntöm ki a lelkem itt gyk-n és lám, máris nőies lettem? :D
2013. okt. 21. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, döntsd már el, hogy mit akarsz:D A kérdésedbe nem akarod a barátkozást, útóbbi (talán 5-ös) hozzásólásodban meg akarod.


Most akkor mit akarsz?:D

2013. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igazad lehet...ha találnék egyetlen jó indokot magamban, hogy mit érek én ezek után neki és nekem valóban hasznomra lenne-e a kapcsolattartás, akkor nem lennék ilyen bizonytalan

most oda-vissza köröket futok és jól átvágtam szegény válaszadókat, mert magamat csak én ismerhetem, igaz? :D

2013. okt. 21. 21:45
 10/12 A kérdező kommentje:

# 8 tudod mit akarok? hogy bár mindez meg se történt volna és lenne egy egyenes, tiszta, normális baráti kapcsolatom...

minthogy mágus nem vagyok és te sem boszorkány, ha jól sejtem, így mindezt nem tudjuk visszafordítani, hát marad a jelenlegi állapot, amit meg akarok tanulni kezelni

2013. okt. 21. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!