Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetnék össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedhetnék össze egy normális férfit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De széééép kérdés .
2013. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi neked a normális? :D
2013. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy előtte megtalálod. :D
2013. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Felrobbantod egy bazookával és összeszeded a szétrepült testrészeit.
2013. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Összeszedni egy normális embert nem fogsz tudni, ugyanis egy normális embernek igy kinyitod a szád, ilyen szöveggel, és megköszöni, hogy megismert, és bottal ütheted a nyomát.
2013. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5#-nek igaza van. Először te legyél normális utána várd el ugyanezt másoktól
2013. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kor/lax/para? :P
2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Aha. Csak amikor rájönnek, hogy kézfej hiányos vagyok, köszönés nélkül otthagynak. Az normális? Mert szerintem nem. De mindegy.
2013. okt. 22. 19:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát az kemény de nem hinném h szakító ok egy kézfejhiány ...jó nem épp normális de nem is megvetendő, kis testi hiba attól még ugyan úgy lehetsz gyönyörű, szerethető..... Ez durva de nekem van egy ismerősöm csaj aki olimpiákra jár ping-pongozik neki az alkarja is hiányzik és az a durva h fél évig úgy beszélgettem, poénkodtam meg elvoltam vele h észre sem vettem pedig minden nap láttam legalább 1 órát :D nyáron eset le az állam amikor meglátam meg is kérdeztem hol hagyta a kezét :D persze viccnek szántam anak is vette de nem változott a véleményem róla azért mert másfél keze van ugyan úgy jóba vagyok vele :) de legaláb mehtudtam miért volt olyan félénk :)
2013. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!