Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni, hogy megváltozzon? (SOS)

Figyelt kérdés
Az van,hogy a barátommal már 7 hónapja együtt vagyunk,de az előtt is együtt voltunk 8 hónapot,de szakítottunk de összejöttünk. De az van,hogy nagyon szeretem őt és ő is engem csak ő túlzottan szerelmes, ezt úgy értem,hogy nem hagyja,hogy a barátai hozzám szóljanak mert féltékeny rájuk is és mindenkire és ha valami olyan helyen vagyunk amikor az ő haverjai ott vannak nem is mernek hozzám szólni mert tudják h ideges lenne ezért,de ez nekem rosszul esik mert úgy csinálnak mintha kitudja milyen retkes lennék és nem mernek még a közelembe sem menni de még azt sem hagyja,hogy a barátnőmmel vagyok nem vele. Ez engem nagyon kikészít szeretem meg minden de ez nekem már sok és hiába mondom neki h túlzásba viszi semmit nem ér!! De nemsokára lesz itt a faluba egy szülinapi buli az egyik haverjának akit én is birok és pont másnap van az én születésnapom is és szeretném jól érezni magam de ha ott van akkor nem lehet mert le sem ragad rólam táncolni sem lehet mert mindig csak ölelget. Szóval kérlek segítsetek mert foggalmam sincs mitcsináljak vele mert erről vele nem lehet beszélni!!!!

2013. okt. 22. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudod megváltoztatni, ez nem normális viselkedés a részéről.. legokosabb az less, ha elhagyod..
2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazásért csak össze vagyok zavarodva...
2013. okt. 22. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, főleg mivel te belemész ebbe a játszmába és alárendeled magad neki.
2013. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott.
2013. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyjad el
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Más megoldás mert szeretem és nem akarom ott hagyni!!!
2013. okt. 22. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
arra még ügyelj, hogy mikor bejelented a szakítást, ne legyen a közelébe fegyvernek alkalmas tárgy, mert az ilyen idegbetegek szokták leszúrni a nőjüket.
2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem normális a részéről. Inkább tűnik úgy, mintha tulajdonának tekintene, mintsem barátnőjének. Ha biztosan nem akarod otthagyni, próbálj minél több teret kiharcolni magadnak, pl buliban odamenni beszélgetni másokhoz is, és ügyelj arra, minél többen legyenek körülötted - előzőnek sajnos igaza van, az ilyenek szoktak agresszióra hajlamosak lenni, persze aztán megmagyarázni, hogy véletlen volt, meg szeret ő, és sosem fordul elő többet - egészen a következő alkalomig... Tehát csak óvatosan, a te érdekedben!
2013. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!