Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik szeretik az udvariasságot?

Figyelt kérdés

Sajnos gyártási hibám,hogy szeretek udvarias lenni.Nem szolgaian,nem eltúlozva,de például ajtónál előreengedem a lányt,ha leejt valamit felveszem,esetleg kihúzom neki a széket ha leülünk,felsegítem a kabátját stb.

Szeretek rózsát adni,néha bókolni,táncolni.


Sajnos egyre inkább azt veszem észre,hogy ez nem divat.Több lány is mondta,hogy őt ez idegesíti,mert nem nyomorék,hogy ne tudja kinyitni az ajtót,stb.

Mielőtt rámfognátok,hogy nyálas szerencsétlen vagyok,közlöm,hogy 188 cm vagyok,78 kg,7 évig harcművészetet.


Mennyi hátrányom lehet a lányoknál az udvarias viselkedésből? Változtatni nem fogok magamon.

17/F


2013. okt. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan lányok! Szopóálarc
2013. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne aggódj, vannak ilyen lányok és ők nagyon is értékelik ezeket a tetteket. :)
2013. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Örülök,csak hogy fogjam ki őket?

Nem kívánok olyanokkal ismerkedni,akit ez taszít.

2013. okt. 22. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
lányok nagyon is szeretik az udvarias fiúkat.Hát módjuk jobb ha előre enged a buszon egy fiú udvariasságból mint egy hülye bunkó előre tomakodik.Utálom a bunkó udvariatlan pasikat.:O
2013. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam az egész kapcsolat az udvariasságnál kezdődik. Pl. meglátok egy helyes srácot a buszmegállóban, bejön, de a buszra annyira igyekszik fel, hogy majdnem fellök, akkor tőlem lehet akármilyen helyes, nem kell egy ilyen bunkó pasi.

Szerencsére az ismerőseim többnyire udvariasak, amit el is várok, de meg is köszönök.

2013. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is imádom az udvarias fiúkat! úgyh tartsd meg jó szokásodat,hidd el az értelmes lányok értékelik az ilyet!
2013. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért a tömegközlekedési eszközökön nehogy már bárki is úriemberi bánásmódot várjon el, mikor mindenki igyekszik a dolgára, ill. helyet fogni rajtuk. Persze ha egyenesen neked ront és bikaként öklel fel a delikvens, az más, ahhoz nyilván semmi joga, de egy előre nem engedésen nekem még nem sikerült kiakadnom.

Én az efféle gesztusokhoz egyébként semlegesen viszonyulok. Mikor minden lépésemben segíteni próbálnak, az tényleg idegölő tud lenni, de a mértékletesség ellen nekem speciel semmi kifogásom, ugyanakkor el sem várom azt. Kérdező, láthatod, itt mennyien díjazzák.

2013. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!