Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy közeledhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy közeledhetnék ilyen esetben hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban,legjobb tanuló,mindenből ötös,én osztályban úgy 5. tanuló vagyok.

Na szóval,sokat változott a csaj a nyáron,és most eléggé megtetszett.2év alatt alig beszéltünk valamit,tavaly pl. tőle kértem el a házit,és beszéltünk egy kicsit,akkor smileykat is írt.

Ma pl. 3-as csoportokban kellett dolgozni,egyik haverom vele volt,és kérdezett tőlem valamit,és a csaj is rám nézett mosolyogva,én meg rá-rá pillantva válaszoltam a haveromnak mosolyogva..(Nem tudom azért mosolyogott-e mert előtte nevetett ..)

Múlt héten terem előtt vártunk,hogy bemenjünk és akkor nagyra nyitott,szemekkel nézett,majd ránéztem és elnézett,olyan félénk tekintettel..

Ma is többször mintha nézett volna,vagy csak beképzelem,de akkor csak így "hidegen" nézett.(ha engem nézett volna :D )

Nem nézek ki rosszul elvileg,volt 1 barátnőm már,mostanra normális lettem,jó tanuló,és kedves is vagyok.

(9. osztályban annyi volt,hogy nagyképüsködtem facebookon az osztálycsoportban,9-ben még nagyszájú voltam neten..mostanra normális lettem e tekintetben,és ő is láthatta ezeket..)

Hogy közeledjek hozzá,úgy hogy iskolában mindig 2-3 barátnője veszi körül?Neten meg sosincs fent?Írjak neki olyat,hogy mi lesz x tantárgyból dolgozatban mert neki hiszek? :) (Úgy hogy nincs fent?Majd ha válaszol elkezdek beszélgetni vele??)


2013. okt. 22. 21:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Most 10. osztályosok vagyunk,és még annyit,hogy lehet azt gondolja nincs esélye nálam?Mert úgy gondolja túl jól nézek ki?(és volt egy nagyon szép,okos barátnőm?)(Amúgy neki nem volt még kapcsolata,tavaly egyik elhívta de azt mondta neki nem akar kapcsolatot,de a fiú nem nézett ki valami jól.. )
2013. okt. 22. 21:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj neki jeleket, mosolyogj rá sokat, próbáld meg felvenni vele a szemkontaktust, beszélgess vele, kedvesen. :-) A barátnők meg, ha tényleg igazi barátnők, akkor örülni fognak, ha tetszel neki. És egy idő után mondd meg neki, hogy bejön. Menj oda hozzá egy olyan pillanatban, amikor nincsenek vele a barátnői.
2013. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!