Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "meztelen leszbikus" hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "meztelen leszbikus" hogy fér bele az 5. osztályos tollbamondásba?

Figyelt kérdés

Öcsémék osztályában nyelvtan doga keretében a tanár azokra a szavakra ment rá amelyek becsapósak.a fenti kifejezésben pont az volt a pláne hogy meztelen vagy mesztelen illetve leszbikus vagy lezbikus...

A családunk hüledezik ezen, hiszen a leszbikust például elrontotta a dolgozatban. a szomszéd házbeli gyerek is öcsémmel jár egy osztályba nos az ő anyja bement a tanárhoz beszélni erről. a tanár olyasmit mondott hogy ez egy habkönnyű doga volt direkt azt a célt volt hivatott szolgálni hogy potya jó jegyet kaphassanak a srácok. a meztelen leszbikussal kapcsolatban azt mondta hogy nem érti az álszenteskedést. manapság ugyanis már az alsó tagozatosok is annyira képben vannak mint 10 éve a végzősök szal méltánytalanság nem érte őket azzal hogy ez a kifejezés is a dolgozat részét képezte...

ki mit oszt?



2013. okt. 22. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek, a szülőknek homokban van a fejük.
2013. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek a tanárral, ez tényleg csak álszentség. Mi baja lehet egy 5. osztályosnak attól, hogy leírja ezeket? Tényleg azt hiszi bárki is, hogy ebben a korban nincsenek ezzel tisztában a gyerekek?
2013. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De azért egy húszast tettem volna rá,hogy a kisöcsi otthon előadta,hogy nem tudja mi az,viszont fejben már el is képzelte :D
2013. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
legalább majd nem kérdezi meg 12 évesen a GYK-n, hogy "lezbikus vagyok?"
2013. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azért azt elmondanám hogy nagy a korkülönbség köztünk (öcsém 11 én 27) de én pl tisztán emlékszem hogy 6. osztályos koromban egy újság "telefonos-hirdetésénél" olvastam először ezt a szót. persze ez akkor volt tudom, csak pont ez a durva mennyire átalakult elvileg ez a fajta dolog
2013. okt. 22. 21:55
 6/15 Oh Ha Ni ***** válasza:
100%

Mindig is szerettem a laza, humoros tanárokat. :D

Én is osztom a tanár véleményét, nem hiszem, hogy ezek a szavak újat mondtak volna a gyerekeknek, és így legalább megtanulják egy életre, hogyan is kell leírni őket. :D

2013. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, tud ennél cifrább dolgokat is. :D Ne akadj ki.
2013. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

A tanár szűk látókörű. Rengetegféle nevelést kap a sokféle gyerek. Van, akit nem úgy nevelnek, ahogy a korszellem diktálja, és jó lenne, ha a tanárka őrá is tekintettel lenne. A tanárnak semmi erkölcsi szinte nincs. Menjen kuplerájba dolgozni, ne tanárkodjon. Amúgy azt meg lefogadom, nem tudná elmagyarázni, hogy a mez-telen a mez szóból származik, a leszbikus pedig azért sz-szel van, mert a Leszbosz szigetéről kapta a nevét.

De a tanárnak hiába magyaráznád, hogy van, akit erkölcsösen nevelnek, az ilyen tanár csak akkor próbálná megérteni, ha jól felpofoznád, hogy térjen már észhez.

2013. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 PoundCake ***** válasza:
82%
Hány éves a tanár?Férfi vagy Nő?Én 18 éves fiú vagyok, 5 éve jártam általánosba de még 8.ban sem mondtak nekünk ilyeneket tollba.
2013. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
férfi de azt nem tudom hány éves kb negyven felé közelíthez de még biztos nincs annyi
2013. okt. 22. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!