Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi vagyok? Heteró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi vagyok? Heteró, biszex vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy magam sem tudom eldönteni igazából hogy milyen beállítottságú vagyok, mivel egy nőt szeretek és én is nő vagyok viszont rajta kívül nem tudnék mást elképzelni mellettem. Vele leélném az egész életemet ha lehetne (csak nem lehet) de más nővel elképzelni sem tudnám ezt. De ha biszex lennék akkor meg gondolom más nőket is megnéznék, vagy testi kapcsolatot el tudnék velük képzelni de nem tudok. Eddig férfiakkal képzeltem a jövőm vagyis mielőtt bele nem szerettem egy nőbe. Most akkor mi lennék?? Mert én tök heterónak érzem magam még így is hogy egy nőt szeretek.

2013. okt. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Te bi- vagy.
2013. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt (van), és nem igazán érdekel, hogy melyik kategóriába tartozom. A lényeg az, hogy te legalább tudod, hogy mit érzel, sokan ebben is bizonytalanok, akkor az már, hogy minek nevezed, nem mindegy? Ez az egész amúgy is elég szubjektív, nincsenek pontos definíciók.

Ha nagyon kell definiálnom a nemi orientációmat, akkor heterót mondanék, mert mint ahogy te is mondtad, több nő nem érdekel, csak ő. Valószínűleg ő sem azért, mert nő, hanem a személyisége miatt. Akkor tulajdonképpen a nők nem vonzanak, csak itt történt egy kis "baki", mert annyira erős a személyisége (gondolom, nálam legalább is ez van), hogy ez felülírja.

2013. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es, igen pontosan így van ahogy leírtad, köszönöm szépen a választ :)
2013. okt. 18. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert szerinted attól, hogy valaki a lányokhoz is vonzódik már egyből bárki jó neki? Tipikus primitív felfogás.


Beleszerettél egy nőbe (már ha tényleg szerelem és nem csak bedumálod magadnak), eközben pedig a férfiak is érdekelnek, azaz biszex vagy. Ez ilyen egyszerű.

2013. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó,egyet nem értek, hogy mi az hogy egyből bárki jó neki??? Nem tudom hogy az előtted válaszoló hol tett ebben utalást, de itt pont az a lényeg hogy nem jó bárki, mert ugyanis csak egy nőre tudok úgy nézni, hogy csak ő lenne jó nekem és másra senkire sem. Se ő előtte, se ő utána nem fogok ezt biztosan tudom. Amúgy nem dumálom be magamnak, talán egy olyat hogy szerelem azért érezni kell nem bedumálni magunkba.
2013. okt. 19. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én neked címeztem a hozzászólásom, nem a másik válaszolónak. A te szövegedből jött le, mintha azt hinnéd, hogy egy leszbikusnak bárki jó, ezért nem állítod magad biszexnek, hiszen neked egy nő tetszik.
2013. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha neked így jött le akkor bocsi, de egyébként egyáltalán nem gondolom azt hogy egy leszbikusnak vagy biszexnek mindenki jó, mert nyilván nem és ezzel tisztába is vagyok.
2013. okt. 19. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!