Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy szeressen? (16L)

Figyelt kérdés
Másfél hónapja megismertem egy fiút.Tökéletesen ment minden amíg be nem jelentette,hogy ő többet érez mint barátság,de kevesebbet mint szerelmet.Engem ez nagyon szíven ütött mivel én tényleg igazán szeret(t)em és régóta vágytam erre a fiúra.Éppen ezért nagyon boldog voltam amikor össze jöttünk.Így semmi féle képpen nem szeretnék lemondani róla.Hogy érhetném el,hogy több legyen mint barátság?
2013. okt. 23. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ,hogy szereted. Ha azt mondta több mint barátság akkor bejössz neki. Menjetek el valahova szerezzetek közös emlékeket :)
2013. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ássa alá egy lány a tekintetét,ha nemet mondanak neki és még mindig próbálkozik? (Amúgy lassan egy hete nem beszélünk..)
2013. okt. 23. 11:38
 3/4 A kérdező kommentje:
tekintélyét*
2013. okt. 23. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom én mindenesetre ezt tettem és másfél éve élek boldog kapcsolatban azzal a fiúval :) Csak nekem máshogy mondta. Mivel távkapcsolat azt mondta nem akarja hogy várjak rá és legyünk csak barátok 3 napig ment ez így utána nem lehetett parancsolni a szívnek :) akkor voltam 15 éves :)
2013. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!