Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tényleg nem a külső számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg nem a külső számít akkor miért nem kellek senkinek? FÉRFIAK?!

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, Nő! 170cm és 80 kg. dús vörös hajam van és ebből kifolyólag szeplőim is. életvidám vagyok. céltudatos. odaadó minden téren. hűséges típus. kiszolgáló személyiség.szeretek sütni és főzni.focit nézni és a starwars mindegyik részét szeretem. nem nézem a kalóriát. nem munkakerülő lúzer vagyok van munkám. sok barátom van és még több haverom. szeretek sörözni és szingli vagyok.

Jól hangzik nem? nem tudom miért vagyok még mindig az... nem tudja semmi elvenni az életkedvem! és igen, szeretnék párkapcsolatot létesíteni valakivel de nem jön össze... ez van. ezt el kell fogadni, majd mindenkinek eljön a párja!


2011. nov. 15. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít a külső, lehet az férnő vagy nő...De lehet, hogy valaki valakinek ronda míg ugyanaz az ember másnak meg az álma...szóval ezek szubjektív dolgok...de oylan ember nincsen, akinek nem számít a külső...aki azt mondja, az hazudik.
2011. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát ezaz! én is ezt mondom de meg akarnak győzni, hogy nem!....
2011. nov. 15. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Kik? a barátaid/rokonaid/ismerőseid? Lehet, hogy csak nyugtatásból mondják. A külső mindenkinek számít. Viszont mindenkinek más tetszik...
2011. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tényleg nem számít a külső... De zárkózott vagyok, a focit nem szeretem, sörözni sem szoktam, nehezen találom a helyem és minden apróság elbizonytalanít, úgyhogy biztos nem kezdenék egy hozzád hasonló lánnyal.


26f

2011. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egy kicsit teltebb vagy, még simán lehetsz szép, helyes nő. A vörös hajú nők sok férfinak tetszenek! Kár hogy még kicsit fiatal vagy. 27/f
2011. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Adj le 10 kilót - nem bántásból írom! - és nem lesz semmi probléma (1-2 hónap alatt kényelmesen meg tudsz szabadulni ennyi feleslegtől, nem kell koplalni sem, nem egy jelentős túlsúly), a szeplők és a vörös haj sokaknak tetszik, szerintem is előnyös és különleges. Emellett regisztrálj fel egy társkeresőre, a lányokat ott mindig elhalmozzák levelekkel. Nekem sem volt párom több évig, pedig 190 centis, sportos, átlagnál jobb küllemű huszonéves fiú vagyok diplomával, saját lakással, és több beszélt nyelvvel, dehát általában igényesen párt választani a legnehezebb, diszkós-bulis típus mindenhol akad, olyan sosem kellett.
2011. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján szimpatikusnak tűnsz.

Én szeretnélek megismerni


21f

2011. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd a hibát! Bár én még csak 17 vagyok, nekem sincs szerencsém a pasikkal. Nincsen pasim és nem is volt még :/ De már nem okolom magam. Végre sikerült úgy felfognom a dolgokat, hogy ha a sors úgy akarja, akkor összejön valaki. Addig is jól érzem magam így egyedül, függetlenül (nagyoooon jól esne néha az ölelés, hogy valaki szeressen stb...nekem is eszembe jutnak ezek a dolgok...de ezeket most felejtsük el! majd kárpótol minket az élet meglátod :))
2011. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hallod én nem kertelek, ez a 170cm és 80 kg teljesen elfojtja a kíváncsiságomat(legalábbis így látatlanban). amiket viszont ezután az adat írtál, hát az több mint tökéletes.

ja és igen sztem sincs olyan h vkit nem érdekel a külső. én is jóval többre értékelem a belsőt, de még így is sokat számít a külső


21:31 én szívesen megölelgetnélek:D:D

2011. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Baráti körbe, haverok között nincs vmi helyes fickó, aki tetszene? :) Baráti/haveri társaságban a legkönnyebb ismerkedni...

És hozzáteszem igenis számít a külső... nem azt mondom, hogy egy félistenre várok, de kell hogy megfogjon valami plusz a másikban, egy szép mosoly, élénk tekintet, szép szemek és ez bizony külső.

22/L

2011. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!