Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan vannak itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vannak itt olyan fiúk/férfiak, akik a külsejük miatt nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az oldalon én vagyok a legcsúnyább srác, viszont nekem más a hozzállásom ehhez a dologhoz. Sok kapcsolatom volt már, valszeg azért mert nem sajnáltatom magam.
2013. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy kérdezd, hányan nincsenek. Úgy könnyebb lesz.
2013. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, ha sok kapcsolatod volt már, akkor nem lehetsz csúnya, legfeljebb te hiszed magad annak.
2013. júl. 17. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos sokan, pedig ha a csajok felfognák, hogy ők éppen emiatt nem fogják megcsalni, és éppen emiatt 2x annyit tepernének az ágyban nagyon kevesen lennének :PPP
2013. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neki ez a technikája. Egyébként meg messze nem a külső, hanem a magabiztosság, céltudatosság az ami tarol. A bájgúnártól a csajok is menekülnek.
2013. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hadd mondjak el valamit. Szóval én gyerek korom óta csúnya arcszerkezettel próbálom meghódítani a nőket. Amikor elsőnek 15 évesen sikerült, azt gondoltam magamban "hű, ha ilyen csúnyán is becsajoztam akkor nagy dumám lehet, vagy valami a helyén van" Nem is foglalkoztam azzal, hogy mi ez viszont minden egyes alkalommal egyre magabiztosabb voltam a dolgomban, így hát nem voltak nagy problémáim ilyen téren..
2013. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az "esélytelenség nyugalmával" kezdeni, minden elvárás nélkül, és minden csak jobb lehet. Utána a csajoknak is az kell aki másnak, mert süt rólad, hogy tudsz.
2013. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokan vannak,köztük én is.Vagyis inkább úgy mondanám,hogy idáig nem kellettem egynek sem.Ezután mi lesz az majd kiderül.

22/F

2013. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!