Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerted meg a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerted meg a mostani párod? (:

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

A bátyámon keresztül!Amint megláttam tudtam,hogy ő az igazi!!!!Imádjuk egymást nagyon!14 voltam mikor összejöttünk!Ő életem NAGY szerelme!!!!

21/L

2009. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Barátnőimmel sétálni indultunk.Amikor volt osztálytársaikkal összefutottunk.És köztük volt ő is :)

Szerelem első látásra :) Nagyon remélem hogy sokáig együtt leszünk.:)

2009. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

egy haveromnál találkoztam vele :)

én 17F, ő 16L fél éve vagyunk együtt

2009. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

mi együtt brigádoztunk talaly nyáron....de nem nagyon tűnt fel nekem...

ő akkor volt 18 éves...és nekem meg akkor volt a 20 szülinapom...mindenki köszöntött fel sorban....ő is...de nagyon csodálkozott hogy 20 vagyok...mondta hogy nem nézek ki annyinak...:D

utána meg...hát kivogatott magához..hogy együtt dolgozzunk...de én nem értettem hogy mit akar...de valahogy már én is mentem utána...

no azóta együtt vagyunk....vagyis már 1 éve és majnem 2 hónapja....szeret és én is szeretem...imádom...

ő életem szerelme...mindent meg lehet beszélni vele...mindent..

2009. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
3évvel ezelött korán reggel vártam a buszra (suliba mentem).Én ugyanarra a buszra szálltam fel, amiröl ö szállt le! Csak egy pillanat volt az egész amig elsétált mellettem, de tudtam h nekem ö kell!Volt egy ismerösöm aki szintén azzal a busszal szokott járni és ö is mindig leszállt, aztán megkérdeztem töle h véletlenül nem e ismerei azt a srácot! És hát mit ad isten, osztálytársak voltak, ugyhogy másnap már be is mutatták nekem a srácot! Azóta együtt vagyunk, 3éve...és nagyon boldogok vagyunk!!!lány 18
2009. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Mi nem éppen szokványos helyen találkoztunk, egy autószerelőnél voltunk mikor én feltüntem neki meg tudakolta a nevem bejelölt az iwiven utánna semmi majd vagy három hónap mulva egy strandon voltunk utána elkezdtünk sms-ezni és már lassan négy hónapja vagyunk egymásnak és szeretjük egymást
2009. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten keresztül :) Tudom sokan nem hisznek benne de nálunk nagyon működik :) Először csak beszélgettünk, nem társkeresés céljából találtunk egymásra teljesen véletlenül aztán egyszer csak azon kaptam magam hogy szerelmes vagyok :P Lehet hogy furcsa. Azt sem tudtam hogy néz ki már teljesen oda voltam, és ő is. :) Azóta is boldogok vagyunk :)
2009. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is az interneten... több éves utálat után, egyszer csak jóba lettünk... kicsit több, mint jóba(L):) nagyon szeretem:)
2009. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Egy könyvtárban dolgozom. a mostani párom interneten találtam

.Mégpedig úgy hogy a könyvtárban egyszer belépve hagytam az msn-em.A kis suhancok mindenféle trágárságot írtak az összes partneremnek.Győztem kimagyarázni hogy nem én voltam.Viszont ezáltal felhívtam az illetőt akit kiszemeltem és egyeltalán nem bántam hogy így történt:)

2009. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
chaten xD de már majdnem 1 éve együtt vagyunk! ♥
2009. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!