Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerted meg a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerted meg a mostani párod? (:

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
általános 3.ban új osztálytársat kaptunk, és Ő volt az, de akkor még semmi, csak 7. fele belém zúgott, de nekem volt "barátom" (14 éves koromtól, 5 és fél évig), aztán mikor szakítottunk, velem álmodott, és megnézett egy közösségi oldalon, és látta, hogy egyedülálló, felvett msnre, beszélgettünk, találkoztunk, kórházba kerültem mélyvénás trombózissal pont abba a városba, ahova egyetemre jár, és am engem is oda vettek fel, és a kórházban jöttünk össze, immáron fél éve, és imádom párom. :) 20/L
2009. nov. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

5 éve egy külföldi táborba el kellett kísérnem a hugomat, ő akkor 13 volt, és bár nem volt sok gyerek (konkrétan 9 :D) örültek neki, ha 14 év alatt nagykorú családtag is ment a gyerkőccel. Én 18 voltam már, anyáék nem értek rá, gondoltam, miért is ne, úgyis szóltak, hogy másik idősebb tesó is jön. A szintén 13 éves öccsét kísérte, bár kevesebb lelkesedéssel :D (imádja az öccsét, nem erről van szó, csak azt hitte, egyedül lesz :D) Így a 2. nap körül már beszélgetni kezdtünk, a tábor egy hetes volt, hihetetlenül jó "barátok" lettünk, szintew már mindent tudtunk egymásról, bátran elmondtam neki bármit már akkor is. Hazafelé uton mellette ültem, és aludtam is, nekidőlve...azt mondta képtelen volt aludni, 3 órán keresztül csak nézett.. :D Mikor leszálltunk sötét volt, és kikötötte, hogy addig nem megyünk a busztól, míg nem kapja meg a telefonszámom :D röhögve megadtam, adták csak néztük egymást mosolyogva, hirtelen megölelt és megcsókolt. na így :) Most volt viszont a 23. szülinapom. Már 2 éve együtt laktunk, és a születésnapom előtt 1 nappal, egy borítékot felmutatva jött haza délben, és azt mondta, 2 repülőjegy van benne, de nem nézhetem meg :) Reméli szeretnék menni, anyukáméknak is szólt, ha gondolom, pakolhatunk :D Fogalmam nem volt mi lesz, bepakoltam és még aznap este elindultunk. A repülő azon a szigeten szállt le ahol a tábor volt 5 évvel ezelőtt, és azt a szállást, ahol mi akkor voltunk, 5 év alatt felújították bár, de felismertem. Ott foglalt helyet, ahol estéket beszélgettünk végig, mikor eléőször találkoztunk. Másnap eltelt a napunk sétákkal, és a parton voltunk, a helyeken ahol régen :) Este megnéztük a naplementét ott, ahol 5 éve is, ott vacsoráztunk, majd 11 órakor, amikor születtem, a parton megkérte a kezem :) Meg sem próbálom leírni az érzést, mert lehetetlen :)


Képtelen lennék bárkit is annyira szeretni, mint őt :)


Bocsánat a regényért... :)

2009. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*aztán csak néztük.. bocsi :D
2009. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia:) Amikor idekerültem a Vakok Iskolájába, itt ismertem meg. (Beszélő számítógéppel írok) 4 éveel ezelőtt vesztettem el a látásomat, idekerültem és pont abba az osztályba tettek be, ahol Ő is volt:) (Ő is vak, csak Ő már 10 éve:( persze egttől még tetszett) Nagyon rövid idő alatt szerelem alakult ki kettőnk között és azóta együtt is vagyunk. Nagyon jó a kapcsolatunk, szinte alig zörrenünk össze. Azt mondta, feleségül akar venni:) Szeretném én is:) Ez szerelem volt első hallásra XD 18/l
2010. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Diszkóban
2012. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!