Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek fontos, hogy a barátnôtök olyan zenéket hallgasson mint ti?

Figyelt kérdés
És hogyha van két csaj . Az elsô a rap, hip hop zenéket kedveli. Folyton azt hajtogatja, hogy táncol, meg hogy milyen egyedi, hogy nem 1D-t hallgat. A fiúknak meg folyton libáskodik...A második meg visszahúzódó, punk rockot hallgat. Szeret rajzolni és lovagolni. Melyik lenne szimpatikusabb?
2013. okt. 23. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sokat számít. A második szimpatikusabb.
2013. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a közös zenei ízlés a kapcsolat egyik alap pillére!


Egyik sem.

2013. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy milyen zenét hallgat, de az ilyen pelyhes facú tinifiúcskáktól kiméljen meg!
2013. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel leginkább elektronikus zenét hallgatok, igy ezek alapján nem nagyon számit...
2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy ki milyen zenét hallgat, hanem az, hogy mekkora pofája van amúgy az életben...


Lehet hip-hop hallgató lány is normális, de te azt mondod, hogy az egy retardált, te pedig visszahúzódó punk-rocker vagy. Akkor téged választanálak, ennyire egyszerű.


Nem az zene miatt, hanem mert normálisabban viselkedsz.

2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a punkos csibe, mi? Idefigyelj, nem kell leírni másokat, mert nem ugyan azt hallgattok és nem ugyan olyan a személyiségetek. Én személy szerint punk, rock párti vagyok, mégis szimpatikusabb az első leányzó, mert életteltelibbnek tűnik és nem visszahúzódó. Elnézést, Én nem kedvelem a félénk kislányokat.
2013. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy vagyok visszahúzódó, hogy nem vagyok talpraesett, csak én nem reklámozom, hogy milyen jól lovagolok, meg hogy milyen jól rajzolok. Mert ô csak arról tudom beszélni, hogy milyen jól táncol, meg hogy mennyi pasija volt már... meg nem szólom le a zenéjét, mert van ami elmegy, de ô folyton mondja, hogy nem lehet ilyen rossz ízlésem, hogy "b..zi sátánistákat" hallgatok....
2013. okt. 23. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem a zenei ízlés meg hobbi szerint választanak csajt maguknak.
2013. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Második. (Igazából mindegy is lenne, mit hallgat, de ha b..zi sátánistákat, az mindenképp plusz pont.)
2013. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7:

Akkor te értékesebb ember vagy, ennyi a lényeg. Hülye pcsák mindenhol vannak...

2013. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!