Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy mit szóltok hozzá!?

Figyelt kérdés
van a barátom,nemrég ismertem meg,de máris imádjuk egymást. viszont keveset tuduk együtt lenni,mert dolgozik,nekem viszont suli van. azt mondta,hogy õ a világon mindent megtenne értem,és hogy már most feleségül is venne,ha lehetne. de apum viszont nekem egyáltalán nem engedi,hogy barátom legyen a mostani fiùmról sem tud,meg biztos eltiltana tõle.én 17 vagyok a barátom 22. ha igazán szeret akkor tud várni,igaz?? ezt neki is mondtam,már megbeszéltem vele,azt mondta,hogy én vagyok számára a legfontosabb,és hogy soha nem fog elhagyni, de én félek hogy még is ehagy apum miatt. valakinek van valami ilyesmi tapasztalata? vagy esetleg tipp,hogy mi lehet még késõbb ebbõl. légyszives adjatok valami jó tanácsot! elõre is nagyon köszönöm!
2013. okt. 23. 08:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia, nekem irreálisnak tűnik a fiú lelkesedése, tekintve hogy frissiben ismerkedtetek meg.


Mióta ismeritek egymást pontosan, hány randi volt, és mivel telt?


Ez egy igen gyakori érzelmi zavar tünete is lehet, amivel az ilyen emberek párjai pofára szoktak esni. Egy kapcsolatot szépen fokozatosan kell felépíteni és 1-2 év múlva kell odáig érnie, hogy házasodni is akarjon, nekem ez nagyon rendellenes érzelmi működésnek tűnik.

2013. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi a választ! még csak 2 hete ismerem, iszonyat kevés idõ,de olyan mintha már több éve ismernénk egymást.
2013. okt. 23. 08:51
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Persze, mindenkinek van ilyen tapasztalata. Friss kapcsolat, az elején minden rózsaszín. Majd meglátod, hogy fél-1 év múlva milyen lesz veled, aztán 2-3-4-5, esetleg ismered-e még akkor egyáltalán. Ne éld bele magad a házasságba, egyrészt baromi korai, másrészt 17 évesen tök felesleges ilyesmin agyalni. Nem a te korosztályodnak való téma. Ha szeret és Ő lenne a kivétel, akkor igen, megvár, míg felnősz, neked is lesz munkád és biztosan tudod, ki is vagy valójában. Apukád véleménye ellenére is szeret és veled marad. Ha nem, akkor nem volt kivétel, csak egy átlagos pasi, akire 10 év múlva halványan fogsz csak emlékezni. Az időre bíznám mi-hogy lesz.
2013. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2: Jó, és hányszor találkoztatok, és mivel telt az idő? Pláne ami alapján el akar venni.... ?...
2013. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Én például nem is tudnám még barátomnak nevezni azt, akivel 2 hete járok, akármilyen szoros is a kapcsolat.

A személyiségnek is át kell alakulnia egyedülállóból szerelmes társsá... ez nem megy hetek alatt, de 1-2 hónap után és fura kimondani.:)

2013. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
randi sütizéssel telt, nem volt még csók se akkor ,csak arcra puszit adtam neki. direkt hogy ne csak arra keljek neki.. de apum miatt, egy idejig még ùgy sem lehetek vele együtt ezt õ is nagyon jól tudja. az õ ismerõsei, egész sokan vannak, õk is szurkolnak nekünk. anyukájának is beszeretne mutatni
2013. okt. 23. 08:59
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Jessszus Mariska! Ez beteg! 22 évesen el akar venni, mert ettetek egy sütit és adott egy puszit, és a rokonok drukkolnak és bemutatna anyukájának??? Térj észhez! KETTŐ HETE ISMERED! Így kezdődnek a pszichothrillerek, kislány! Helyes pasi, megadna érted mindent minimum idő alatt, aztán a következő jelenetben már a rendőrség húz ki a kukából!! Elhiszem, hogy 17 évesen tapasztalatlan és naív az ember lánya, de hülyének nem kell lenni! GONDOLKOZZ!!!! SÜRGŐSEN!
2013. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyszer találkoztatok csak egy sütizés erejéig? Mi alapján akar akkor elvenni?

És honnan ismered?

2013. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen,még nem agyalok a házasságon, késõbb szeretném persze. azért mondta hogy el akar venni,mert h.még ilyen lányt nem látott mint én,mondta,hogy többet nem is szeretne látni rajtam kívül.
2013. okt. 23. 09:04
 10/21 A kérdező kommentje:
reggelente elkisér suliba. tudom,én még nem akarok esküvõt!:D nem is lesz még egy jó ideig,ezért akarom,hogy várjon,mert akkor lehet tényleg szeret
2013. okt. 23. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!