Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szóltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szóltok ha egy lánynak nincs facebookja?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, mert habár azt hallom, hogy nem számít, mégis a 13-25 éves korosztályban néhol azt tapasztalom, eléggé az első dolgok közt szerepel, hogy "lecsekkolja" facebookon, és gyorsan rákeres, ott ismerkedik.

Szóval van annak valamilyen benyomása, ha egy lányra ráakartok keresni, hogy mondjuk megnézzétek a képeit, majd kiderül, hogy nem, hogy képe nincs, de egyáltalán fenn sincs a közösségi oldalon?

Volt olyan, hogy leszólítottak, és az első kérdés az volt, hogy ne haragudj, van facebookod, majd ott levelezhetnénk? Mondtam, hogy nincs (amúgy van), de kíváncsi voltam a reakcióra. A fiú kicsit leblokkolt.

Szóval, nem ebből az egy példából akarom levezetni, de sok helyen, közösségben tapasztalom, hogy olyan evidens, hogy "majd ott megbeszéljük". Itt is rengeteg olyan kérdése van, hogy a fiú-lány facebookon keresztül akarja elhívni az illetőt,de még ott se meri! ilyenkor felmerül bennem, ha ez nem lenne, mégis mit kezdenének magukkal?



2013. okt. 23. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az fb-t azért nem használod, mert más rosszra használja, az ugyanúgy a többiektől való függőség, mintha azért használnád, mert más is. Pont ugyanannyira kiábrándító ez a sznob ignorancia, mint a csücsörítős képek tömkelege.

Az fb egy világméretű, egyszerű, de mégis sok lehetőséget tartalmazó kommunikációs platform, ha tetszik, ha nem. Ha értelmes vagy, tudod értelmesen használni, pont amennyire kell (mindegy, hogy alig kell, vagy nagyon). Ennyi az egész.

2013. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Különösebben nem hat meg, nekem sincs profilképem, csak arra használom hogy valakinek írjak üzenetet ha így tudom elérni.
2013. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11, én is ezen a véleményen vagyok, mint írtam használom, csak nem tartom fontosnak, hogy pl. képet rakjak fel, vagy mit szeretek, egyszerű üzenet váltásra használom.
2013. okt. 23. 15:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Végre egy normális ember! Amúgy nekem sincs facem.
2013. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Meglep, és örülök neki, kivéve, ha kamu. A kapcsolat alapjaiban hazugság van, akkor ott sok jövőt nem látok. Ha valóban nincs fb-je, akkor az egy olyan érték, amit én nagyra tartok.
2013. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzáállásodban semmi különös nincsen, normális ember nem osztja meg folyamatosan, hogy éppen mikor és mit csinál pontosan, mert igazából nem tartozik senkire. Az érdekes, említésre méltó dolgoknak azért helye van persze, amit úgy érzünk, hogy meg akarunk osztani mindenkivel, de engem nem érdekel, hogy a nemistudomhonnanismerembéla éppen kakaós csigát reggelizik.

Én sem töltök fel képet, csak ritkán, és a lényege az az egésznek, hogy ingyen válthatsz üzenetet a másikkal, tarthatod a kapcsolatot másokkal, szerezhetsz információt, tehát praktikus. Ezért furcsállná, hogy nincsen neki.

2013. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Manapság mindenki a neten éli az életét?
2013. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem sincs.de ettől még élek
2013. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem van, vannak is fent képek, de különösebben nem foglalkozom vele sokat. Java részben én is kommunikációra használom. A munkám miatt kell, hogy legyen mobilnetem, igy tulajdonképpen ingyenes teljesen. Persze, ha megismerkedek egy lánnyal, nyilván megnézem a képeit facebookon. Elég sokat elárul valakiről, ahogy az is, ha egyáltalán nincs fent kép :)
2013. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!