Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szólnátok ahhoz, hogy ha a barátnőtökről találnátok egy olyan videót amiben exével szexel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 17:48
1 2
 11/18 Beviz Elek ***** válasza:

Nagyon zavarna, de ugye egyértelmü, hogy a kapcsolatunk elött mással tolta. Persze más tudni mint látni.


Felmerülne bennem, hogy miért van a gépén? Ne örizgesse ha egy mód van rá.


Na meg ha éppen akciózni készülnénk, elöfordulhatna, hogy bevillan és az egésztöl elmenne a kedvem...

2013. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hány éves a csaj
2013. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kiverném rá.
2013. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én abban bízom, hogy az én ilyen videom nem kerül elő soha!

Valahol van, csak nem tudom melyik dvd az.... Ja mert, hogy egy eleg jó kis film lett exem meg kiírta.

Kerestem egy ideig, aztán feladtam mert tul sok dvd-m van, családi videok, képek így inkább bedobozoltam mindet és feldobtam a padlásra... Csak bízni tudok, hogy sose lesz meg...

2013. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Végignézném vele közösen, aztán úgy megdugnám, ahogy az előző arc sose tudta volna. :D
2013. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem nagy dolog , ha párkapcsolatban lévő emberek maszatolnak és még le is videózzák.
2013. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bántana az tuti és megkérdezném, hogy miért van ott ahol találtam.
2013. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért van ott, ahol találtad? Hát hol legyen? :D
2013. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!